1300 TL monitör tavsiyesi

Sajone

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Sistem topladım, tek eksiğim monitör kaldı. 144Hz 1 ms monitör alacağım. Çok fazla çıkmak istemiyorum fakat bütçe aşağı yukarı bu şekilde. James Donkey, Gamebooster, Gamepower vb. markalar bana pek güven aşılamıyor. Önerdiğiniz bir monitör var mı?

AOC 24G2U öneririm. Fiyatı 1.300 TL'ye kadar düşüyor. Acelem yok beklerim diyorsan öneririm. Yoksa buna bakabilirsin. SAMSUNG CRG50 24" 144Hz Kavisli Full HD Gaming Monitör
AOC 24G2U'yu gözüme kestirmiştim aslında fakat son zamanlarda fiyatı çıktı o yüzden vazgeçmek durumunda kaldım maalesef. Bir an evvel almam gerekli, aldığım sistem 2-3 gün içerisinde gelecek çünkü. Samsung modelinin de tepkime süresi 4 ms maalesef o yüzden onu da elemek zorundayım.

Elinizde idare edebileceğiniz bir monitör varsa, AOC 24G2U modelinin fiyatının düşmesini falan bekleyin derim. Bende baktım ve birçok model var ama pek öneresim gelmedi. Bende 3 ay içinde AOC 24G2U alacağım ama bulunur inşallah.TN panel monitör almak istemiyorum.

Bununla HP 25MX arasında gidip geliyorum.

27 inc olan James Donkey JD27FG1MS144 27'' 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming Monitör - incehesap.com bu monitör var ama markadan pek hoşlanmadığını belirtmişsin bazı ürünlerinin sorunlarından haklı olarak. O yüzden 24,5 inc HP 25MX 4JF31AA 24.5" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı bu monitörü öneririm.
Evet James Donkey estetik olarak ne kadar hoşuma gitse de güvenemiyorum. HP 25MX çok hoşuma gitti, Türkçe inceleme videosu göremedim ama bu ve ViewSonic'ın curved monitörü arasında kaldım.

Ne yazık ki bu 1 ms değil 4 ms.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı