1300 TL mouse önerisi

Bütçe
1300

isra2002

Centipat
Daha fazla  
-Kablosuz istiyorum, kronik sorunu olmasın.
-Bundan 1-2 hafta önce konu açmıştım ve Fury Z aldım, şu an iade ettim gıcırdama sesi ve tuşun sanki çıkacakmış gibi hareket etmesinden dolayı.
Bunlar benim bulduğum.
-Bunların arasından lamzuyu beğendim ama çok pahalı onun harici Glorious o da güzel onu almayı düşünüyorum kullanan varsa biraz detaylı anlatırsa yaşadıklarını mutlu olurum.
-Bir de pwnage Ultra kullanan varsa nasıldır?

Linkteki farelerden Pwnage Ultra Custom Ergo'yu kullandım. Şu anda da Lamzu Atlantis kullanıyorum. Bahsettiğini gıcırdama durumunu Pwnage'da yaşarsınız. Ben de bu durumdan rahatsız olmuştum.

Lamzu Atlantis önerebilirim. Razer'ın Focus Pro sensöründen sonra dünyanın en iyi 2. sensörüdür 3395. 55 gram ağırlığı, şık tasarımı ve Blue Shell Pink Dot gibi uzun ömürlü Switch'leri var.

En mantıklı ürünler bunlar ancak ben alacak olsam bunlardan birini uyguna kaçmak istersem pwange alırdın diğer yönden ise pulsar xlite tercihim olur.

Neden lamzu değil derseniz tasarımı hoşuma gitmiyor, 400 ile 650 arasında fark dahi hissetmedim, ergo tasarım daha hoş, GM8.0 Switch'lerin olması zaten ayrı bir konu yani 1800₺ verdiğim üründe Huano Switch istemem.

Ayrıca focus+ dünyanın en iyisi değil, 3395'te 2.'si değil. Kağıt üzerinde 650IPS değeri olan hissiyatta 400IPS ile farkı dahi bulunmayan abartılma switchlerdir derim ve susarım. Bu kadar abartmaya gerek yok bu sensörleri, hala daha onca profesyonel 300IPS'lik mouseler kullanıyor. Sensör iyi diye tercih yapmayın derim.

En mantıklı ürünler bunlar ancak ben alacak olsam bunlardan birini uyguna kaçmak istersem pwange alırdın diğer yönden ise pulsar xlite tercihim olur.

Neden lamzu değil derseniz tasarımı hoşuma gitmiyor, 400 ile 650 arasında fark dahi hissetmedim, ergo tasarım daha hoş, GM8.0 Switch'lerin olması zaten ayrı bir konu yani 1800₺ verdiğim üründe Huano Switch istemem.

Ayrıca focus+ dünyanın en iyisi değil, 3395'te 2.'si değil. Kağıt üzerinde 650IPS değeri olan hissiyatta 400IPS ile farkı dahi bulunmayan abartılma switchlerdir derim ve susarım. Bu kadar abartmaya gerek yok bu sensörleri, hala daha onca profesyonel 300IPS'lik mouseler kullanıyor. Sensör iyi diye tercih yapmayın derim.

Pwnage alınacaksa Sahibinden.com'dan alınabilir. 499 TL'ye düştüğü zaman stok yapıp 600-650 TL'ye satanlar var. Kapalı kutu satıyorlar.

Pwnage alınacaksa Sahibinden.com'dan alınabilir. 499 TL'ye düştüğü zaman stok yapıp 600-650 TL'ye satanlar var. Kapalı kutu satıyorlar.

Sıfır almayı düşünüyor diye attım. Yani baktım 700₺'ye falan satılıyor isterse o şekilde alsın.

Pwnage almak istemiyorum açıkçası çünkü Fury Z de aynı fabrika çıkışı bir ürün ve aynı sorunu yaşarım önyargısı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı