1300 TL mouse önerisi

Bütçe
1300
Pwnage almak istemiyorum açıkçası çünkü Fury Z de aynı fabrika çıkışı bir ürün ve aynı sorunu yaşarım önyargısı var.

Evet. Yukarıda da bahsettim zaten. Aynı sorunu bunda da yaşayacaksınız. Bütçeniz yeterse Lamzu Atlantis alın.

Evet. Yukarıda da bahsettim zaten. Aynı sorunu bunda da yaşayacaksınız. Bütçeniz yeterse Lamzu Atlantis alın.

Yetiyor aslında sorun yokta, elim bir mouse 1800 TL vermeye gitmiyor :) Peki Model O Wireless hakkında ne düşünüyorsun alınabilir mi? Çok öneriliyor çünkü.

Yetiyor aslında sorun yokta, elim bir mouse 1800 TL vermeye gitmiyor :) peki model o Wireless hakkında ne düşünüyorsun alınabilir mi? Çok öneriliyor çünkü.

Teknik açıdan iyi. Fakat bizzat deneyimlemedim.

Yetiyor aslında sorun yokta, elim bir mouse 1800 TL vermeye gitmiyor :) peki model o Wireless hakkında ne düşünüyorsun alınabilir mi? Çok öneriliyor çünkü.

1 kere verip uzun yıllar kullanacaksınız ona göre tercih yapın derim. Güzel ürün ancak ben tercih etmem.

Çok teşekkür ederim 2'si arasında bir karar vereceğim artık.

Siz bilirsiniz ben alacak olsam pulsar tercihim olurdu belirttiğim sebeplerden. Eğer claw tutuşunuz varsa lamzu alın.

Geri
Yukarı