1300 TL PSU ve kasa önerisi

Bütçe
1300

FatihCoskun70

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem bu şekilde, ne kadar az o kadar iyi ama kaliteli mala da önem vermek zorundayım. Ayrıca hiç İncehesap gibi sitelerin yaptığı Gaming gecelerinden bu gibi ürünleri ucuza getiren var mı? Hangi ürünleri bekliyeyim?

PSU 600 TL az geçebilir ama bir PSU o kadar eder mi ya?

Kasa 500-700 TL.

FSP'ye 550 verene kadar bu ürün daha mantıklı gibi geldi.

Ben böyle bir şey buldum ama markalar hep dandik hissettiriyor. Teşekkürler.

https://www.trendyol.com/gametech/x...boutiqueId=595012&merchantId=242445&gads=true

Ayrıca almayı düşündüğüm anakart bu : GIGABYTE B450M S2H

Bütçem bu şekilde, ne kadar az o kadar iyi ama kaliteli mala da önem vermek zorundayım. Ayrıca hiç İncehesap gibi sitelerin yaptığı Gaming gecelerinden bu gibi ürünleri ucuza getiren var mı? Hangi ürünleri bekliyeyim?

PSU 600 TL az geçebilir ama bir PSU o kadar eder mi ya?

Kasa 500-700 TL.

FSP'ye 550 verene kadar bu ürün daha mantıklı gibi geldi.

Ben böyle bir şey buldum ama markalar hep dandik hissettiriyor. Teşekkürler.

https://www.trendyol.com/gametech/x...boutiqueId=595012&merchantId=242445&gads=true

Ayrıca almayı düşündüğüm anakart bu: Gigabyte B450M S2H

B450M S2H V2 alın hocam.

Msi Mag Forge 100R modeline de bakabilirsin kardeşim şikayetçi görmedim. Corsair 4000X modelini birkaç ay önce psu ile birlikte 1500e almıştım fakat fiyatları çok arttı. Corsair Carbide serisi psu ile birlikte 1000 lira şu an. Hazır sistemlerde çok denk geliyorum. Havalandırması çok iyi değil diyenler var fakat kullanıma göre değişir. Teknoloji ürünlerinde markaya önem vermek lazım

Hocam bu kasa tek başına 1300 TL, belirttiğim gibi yarıya yarıya ayırmıştım sanırım gözünden kaçmış :D.
B450M S2H V2 alın hocam.
Farkı pek yok gibiydi sanırım ben gözden kaçırdım ne gibi farkı var? Teşekkürler uyarı için.

ayrıca bu kasa nasıl?
MSI MAG Forge 100R modeline de bakabilirsin kardeşim şikayetçi görmedim. Corsair 4000X modelini birkaç ay önce PSU ile birlikte 1500e almıştım fakat fiyatları çok arttı. Corsair Carbide serisi PSU ile birlikte 1000 lira şu an. Hazır sistemlerde çok denk geliyorum. Havalandırması çok iyi değil diyenler var fakat kullanıma göre değişir. Teknoloji ürünlerinde markaya önem vermek lazım.

O kasa pek hoşuma gitmedi ama düşünüyorum gene de. Corsair'lara da bakıyorum teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam bu kasa tek başına 1300 TL, belirttiğim gibi yarıya yarıya ayırmıştım sanırım gözünden kaçmış :D.

Farkı pek yok gibiydi sanırım ben gözden kaçırdım ne gibi farkı var? Teşekkürler uyarı için.

ayrıca bu kasa nasıl?

O kasa pek hoşuma gitmedi ama düşünüyorum gene de. Corsair'lara da bakıyorum teşekkürler.
Arkadaşın attığı Aerocool kasa psu ile birlikte, senin gözünden kaçmış sanırım. Phanteks kasalar da iyidir sadece rgb hastalarına göre değil pek

Arkadaşın attığı Aerocool kasa psu ile birlikte, senin gözünden kaçmış sanırım. Phanteks kasalar da iyidir sadece rgb hastalarına göre değil pek
Evet pardon, şuan da msi 100R ve phanteks arasında kaldım. Corsair in kablo düzeni çok kötüymüş. PSU hala karar veremedim.

Ayrıca bu kasa nasıl?

Hocam galiba RAM yuvası adeti farklıydı. B450M-S2H vs B450M-S2H V2

Evet pardon, şuan da msi 100R ve phanteks arasında kaldım. Corsair in kablo düzeni çok kötüymüş. PSU hala karar veremedim.
İkisi de güzel kasa. Phanteksin üst düzey modellerinden birini kuzenim kullanıyor ve kalitesinden çok memnun. Msi da pişman etmez diye düşünüyorum. Ben de yakın zamana kadar kasa bakıyordum tavsiye edeni çoktu bu modellerin. Youtube videolarını izleyin, beğendiğinizi alın derim. Psu konusunda da bilindik tavsiye edilen markalar iyi olur. Sizin attığınız psu alınabilir. High Power'ın uygun fiyatlı modelleri de tavsiye ediliyor genelde. Ben olsam Corsair, Msi gibi markalı ve sertifikalı bir psu alırdım. Bu da tercih edilebilir

İkisi de güzel kasa. Phanteks'in üst düzey modellerinden birini kuzenim kullanıyor ve kalitesinden çok memnun. MSI da pişman etmez diye düşünüyorum. Ben de yakın zamana kadar kasa bakıyordum tavsiye edeni çoktu bu modellerin. YouTube videolarını izleyin, beğendiğinizi alın derim. PSU konusunda da bilindik tavsiye edilen markalar iyi olur. Sizin attığınız PSU alınabilir. High Power'ın uygun fiyatlı modelleri de tavsiye ediliyor genelde. Ben olsam Corsair, MSI gibi markalı ve sertifikalı bir PSU alırdım. Bu da tercih edilebilir.

Tamam hocam teşekkürler. MSI'ı alacağım, PSU olarak da ya MSI ya da Corsair alacağım.

Geri
Yukarı