1300 TL Taşınabilir El Konsolu Önerisi

PS Vita emülatör konusunda nasıl? Neo-Geo, NES oyunlarını oynayabilir miyim?
PS Vita için emulator listesinde mevcut. Fakat galiba her PSP ve PS1 emulatorü haricinde diğer emulatorler bazen düzgün çalışmayabiliyormuş. En azından reddit sayfasındakiler öyle söylüyor. Kendim sadece PSP ve PS1 emulatörünü denedim. Zaten bunların düzgün çalışması normal çünkü mağazadan PSP ve PS1 oyunları satın alıp indirip oynayabiliyorsunuz. Adrenaline gibi emulator ihtiyacı olmadan.
Anbernic RG350 oyun konsolu hakkında bilginiz var mı?
Siz yazmasanız böyle bir konsol olduğundan haberim olmazdı. Çin işi gibi duruyor, banggood aliexpress gibi sitelerde satıldığını gördüm. Hepsiburada üzerinde de var fakat PS Vita varken o konsola o parayı vermek mantıklı gelmedi gözüme.

O fiyat PS Vita için çok uygun. Bir bit yeniği olabilir. Ben şahsen kendi cihazımı 900 den aşağı bırakmazdım öyle söyleyeyim. 700-750 den aşağı pek düşmemeye çalışın bana sorarsanız. Fakat o bulduğunuz cihaz sağlam çalışan bir cihaz da olabilir. Size kalmış ne tür bir cihaz alacağınız.

O fiyat PS Vita için çok uygun. Bir bit yeniği olabilir. Ben şahsen kendi cihazımı 900 den aşağı bırakmazdım öyle söyleyeyim. 700-750 den aşağı pek düşmemeye çalışın bana sorarsanız. Fakat o bulduğunuz cihaz sağlam çalışan bir cihaz da olabilir. Size kalmış ne tür bir cihaz alacağınız.
Yanlış anladınız hocam. PS Vita değil Anbernic RG350 oyun konsolunu 550 liraya buldum. Bir tane PS Vita buldum. Biraz pazarlık yapıp 750 liraya almayı düşünüyorum.

PS Vita Slim kullanıyorum tavsiye ederim. Slimden önce fat kasa vardı onun ekranı daha canlıydı ama oynarken çok rahat gelmiyordu bende satıp Slime geçtim iyi ki de geçmişim. Vita tam bir oyun canavarı içinde Nes,Snes,GB,GBC,GBA,Sega,Neo Geo,Arcade,Mame,Dreamcast,N64,PS1,PSP vb diğer emulatörlerin oyunlarını oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı