1300 Tl telefon tavsiyesi

Hangisi

• Lenovo vibe x2

Oy: 0 0,0%
  • Asus Zenfone 2

Oy: 7 53,8%
  • Lg G2

Oy: 3 23,1%
  • Sony Xperia M4 AQUA

Oy: 0 0,0%
  • Hiçbiri

Oy: 3 23,1%

• Oy verenlerin toplamı
    13
1-2 gün önce sorsaydın LG G3 32GB (3GB RAM'li olan) 1280 liraydı Hepsiburada'da, LG garantili, ama 50 lira daha verebilirim diyorsan şu an da 1350 lira, kullandığım kadarıyla anketteki telefonları gerek tasarım gerek kamera gerek Snapdragon 801AC ile tokatlayacak bir cihaz.

1-2 gün önce sorsaydın LG G3 32GB (3GB RAM'li olan) 1280 liraydı Hepsiburada'da, LG garantili, ama 50 lira daha verebilirim diyorsan şu an da 1350 lira, kullandığım kadarıyla anketteki telefonları gerek tasarım gerek kamera gerek Snapdragon 801AC ile tokatlayacak bir cihaz.
LG G3'ü neye dayanarak öneriyorsun dostum? 2K ekrana yetersiz kalan donanım'ın olduğunu bilmiyor musun? LG G3 şarj ve ısınma olarak çok sorunlu bir telefon. Kendim de 1 ay kadar kullanıp sattım. LG G3 almayın. G2 hem sorunsuz hem de iyi performans sunan bir cihazdır. Onu alabilirsiniz. Şarjı da 2 gün gidebiliyor.

Seçenekler arasında ilgimi çeken telefonlar Zenfone 2 ve G2 oldu ikisi arasında bir seçim yapmalısınız. Ben daha güncel olacağı için Zenfone taraftarıyım.

LG G3'ü neye dayanarak öneriyorsun dostum? 2K ekrana yetersiz kalan donanım'ın olduğunu bilmiyor musun? LG G3 şarj ve ısınma olarak çok sorunlu bir telefon. Kendim de 1 ay kadar kullanıp sattım. LG G3 almayın. G2 hem sorunsuz hem de iyi performans sunan bir cihazdır. Onu alabilirsiniz. Şarjı da 2 gün gidebiliyor.
Telefonda Grand Theft Auto'ya kadar bir çok oyunu oynamış biri olarak öneriyorum, 2K ekrana donanım gayet yetiyor fakat dediğiniz gibi LG de dahil çoğu telefon G2'nin pil performansını tutturabilmiş değil. O da Full HD'nin artısı. G2 de kullanmış birisi olarak hem ön hem de arka kamerasından dolayı tavsiye etmiyorum. Güzel ışık altında iyi fotoğraflar yakalayabiliyor fakat düşük ışık altında arka kamera kötü fotoğraf çekerken ön kamerayı konuşmak dahi istemiyorum. Günümüzde 1200 lira üstünde bir çok telefonun (S410'lu Samsung'lar hariç) performans konusunda bir sıkıntı yaratmadığı artık bir gerçek, bu yüzden artık ekran kalitesi ve kameranın, ses çıkışının da konuya dahil olması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta 200 lira farkla 1 yıl daha güncel bir cihaz.

Telefonda Grand Theft Auto'ya kadar bir çok oyunu oynamış biri olarak öneriyorum, 2K ekrana donanım gayet yetiyor fakat dediğiniz gibi LG de dahil çoğu telefon G2'nin pil performansını tutturabilmiş değil. O da Full HD'nin artısı. G2 de kullanmış birisi olarak hem ön hem de arka kamerasından dolayı tavsiye etmiyorum. Güzel ışık altında iyi fotoğraflar yakalayabiliyor fakat düşük ışık altında arka kamera kötü fotoğraf çekerken ön kamerayı konuşmak dahi istemiyorum. Günümüzde 1200 lira üstünde bir çok telefonun (S410'lu Samsung'lar hariç) performans konusunda bir sıkıntı yaratmadığı artık bir gerçek, bu yüzden artık ekran kalitesi ve kameranın, ses çıkışının da konuya dahil olması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta 200 lira farkla 1 yıl daha güncel bir cihaz.
Hocam oynatıyor elbette. Ancak işin bir de kullanım kısmına bakmak lazım. Bir GTA San Andreas'ı 15 dakikadan fazla oynamaya başlayınca elinize yakacak dereceye geliyor ve ısındığından dolayı pil daha hızlı bitiyor. Üstüne üstlük ısınmadan dolayı telefon ekran parlaklığını ve işlemciyi kısıyor. Yani bunlar LG G3'de benim yaşadığım ve herkesin söylediği sorunlar. Elbetteki LG G3'ün artılar var. Ekranı çok iyi ve net mesela. Ancak bu bir dezavantaj maalesef. Bir Note 4 ile yanyana getirdiğinizde veya G4 ile telefonun bariz ısındığını ve performansının çok düştüğünü göreceksinizdir. Çünkü onlar donanım olarak 2K ekranı karşılayabilecek düzeydeler.

Bu telefonlar arasından LG G2 almanı öneririm. Zenfone 2 olabilir. Kötü bir telefon değil. Daha ekleme yapma şansın var ise Note 3 tavsiye ederim. Veya iyi bir fiyata bulabilir isen.

Zenfone inceleme ve kullanıcı deneyimlerini beklemeni öneririm. LG G2 zaten performansı ortada olan bir cihaz. Biraz beklemeni ve öyle karar vermeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı