1300 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
1300

Ceyhun_53

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
Toplama PC var. Kablosuz oyuncu kulaklığı arıyorum. PC'de Bluetooth özelliği yok. Kaliteli ve uzun süre kullanabileceğim bir şey istiyorum.

Toplamda 3 defa şarj ettiğim Cloud 2 Wireless kulaklığımı satabilirim. Amazon ABD ürünü, kutulu faturalı. 1200 TL'ye bırakırım.

Sıfır olarakta bunu alabilirsin kesinlikle. Benim satma sebebim artık oyun oynamıyorum. Kulaklığı da dediğim gibi çok az kullandım, daha jelatinleri duruyor yan taraflarında.

Toplamda 3 defa şarj ettiğim Cloud 2 Wireless kulaklığımı satabilirim. Amazon ABD ürünü, kutulu faturalı. 1200 TL'ye bırakırım.

Sıfır olarak da bunu alabilirsin kesinlikle. Benim satma sebebim artık oyun oynamıyorum. Kulaklığı da dediğim gibi çok az kullandım, daha jelatinleri duruyor yan taraflarında.

Eksi yönleri nelerdir? ( kusura bakmayın geç cevap verdiğim için)

Eksi yönleri nelerdir? ( kusura bakmayın geç cevap verdiğim için)

Kablolu versiyona göre sesi bir tık az hocam. Ses kasılıyor mu? Evet. Ama benim kulaklarıma saygım olmadığı için her zaman olabildiğince en yüksek ve temiz ses isterim. Bana bir tık az geldi kablolu olana göre ama belki sana yeterli gelebilir.

Asus ROG Strix Fusion Wireless bu akşam Gaming Gecesi'nde 899 TL'den satıldı. Yetişebilsem ihtiyacım olmasa da alırdım.

Kablolu versiyona göre sesi bir tık az hocam. Ses kasılıyor mu? Evet. Ama benim kulaklarıma saygım olmadığı için her zaman olabildiğince en yüksek ve temiz ses isterim. Bana bir tık az geldi kablolu olana göre ama belki sana yeterli gelebilir.

Hocam ses bana yeterli geleceğini zannetmiyorum ilgin ve dürüstlüğün için teşekkür ederim büyük ihtimal Cloud 2 kablolusunu tercih edeceğim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı