1300 TL'ye kadar %60 mekanik klavye önerisi

Lgoyü

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Türkiye'de satılan %60 klavye önerir misiniz? Bütçe 1200-1300 civarları normalde GamaKay MK61 alacağım ancak dururum acile kayar ise Türkiye'de satılan bir klavye almak zorunda kalabilirim. Aklımda Rampage parvus var biliyorum Rampage kötü bir marka ancak bu paralara başka %60 bulamadım Türkiye'de. Kaliteli olacak ise TKL de olabilir. (red Dragon kumara K552 önermeyin TKL olarak, hoşuma gitmiyor pek)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage tavsiye etmem normalde ama Türkiye şartsa Rampage plower K60 beyaz rengine bakabilirsin güzel klavye. Uygun fiyatlı bir şeyler bakarsan ziyoulang T60 bakabilirsin red Switch olanını kullanıyorum memnunum.

Merhaba Türkiye'de satılan %60 klavye önerir misiniz? Bütçe 1200-1300 civarları normalde GamaKay MK61 alacağım ancak dururum acile kayar ise Türkiye'de satılan bir klavye almak zorunda kalabilirim. Aklımda Rampage parvus var biliyorum Rampage kötü bir marka ancak bu paralara başka %60 bulamadım Türkiye'de. Kaliteli olacak ise TKL de olabilir. (red Dragon kumara K552 önermeyin TKL olarak, hoşuma gitmiyor pek)
türkiyede satılanlardansa türkiyede satılmayan şaheserlerden almanızı şiddetle öneririm hocam.

Kuponla ve şu anki kampanya ile 1377 TL'ye aldım.

Bluetooth, 2.4ghz, kablolu olarak bağlanabiliyor.

Screenshot_1.png

Geri
Yukarı