1300 TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Kablosuz fare ile oyun oynamak sıkıntı diye biliyorum, gecikme yüksek oluyor ama madem sordun.
SteelSeries Rival 3 kablolu kullanıyorum ve hayatımda kullandığım en iyi fare. Kablosuz modeli de var tabii, Fingertip ve Claw için üretilmiş. Kablosuz farelerin muzdarip olduğu gecikme sorunu üzerine de çalışmışlar.
O sorun aşılalı epey oldu.

Merhabalar. 2 hafta önce Amazon'dan Logitech G305 lightspeed aldım. Fakat ürün geldiğinden beri sallayınca içinde bir şeyler kırılmış gibi parça sesleri çıkarıyor, kullanırken kapağı da titreyip ses yapıyor. Mouseden memnunum ama bu sorun kafama takıldı iade etmeyi düşünüyorum. 500TL kadar bir fiyata almıştım. Size sorum iadeden sonra aynı ürünü tekrar alayım mı yoksa 1000TL'ye kadar şunu al diyebileceğiniz bir mouse var mı? (kablosuz olması şart) fareyi claw şekilde tutuyorum ve yüksek eloda Valorant oynuyorum, bunları göz önünde bulundurursanız sevinirim. Şu mouse bu paraya kesin değer çok memnun kalırsın dediğiniz bir mouse varsa 1300TL'ye kadar çıkabilirim, teşekkürler.
Memnun isen garantiden değişim yaptırmayı düşündün mü? Ben de o mouse'u kullanıyorum. Çok memnunum. Tabi ki daha yüksek fiyatlarda daha iyi mouse'lar vardır. O tercihi artık sen yapacaksın.

Memnun isen garantiden değişim yaptırmayı düşündün mü? Ben de o mouse'u kullanıyorum. Çok memnunum. Tabi ki daha yüksek fiyatlarda daha iyi mouse'lar vardır. O tercihi artık sen yapacaksın.
Başta değişim yapacaktım fakat elimdekini göndermeden yenisini göndermiyorlarmış, yedek farem yok bunu gönderip yenisini bekleyemem yani, ücret iadesi talep ettim razer viper ultimate alıp göndericem bunu geri.

Geri
Yukarı