1300 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

• Konuyu başlatan Dae
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 401
Bütçe
1300

Dae

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam! 1000-1300 TL civarı mekanik klavye arıyorum (biraz bütçeyi aşabilir) pek anlamadığım için size bir sorum olacak.
-Mekanik klavye alırken klavye daha çok bilinen ve Türkiye'de bulunan SteelSeries, Razer, Logitech vesaire mi olmalı yoksa yurt dışından RK61 tarzında klavyelere mi yönelmeliyim?
--------------
Yurt dışından alacaksam Amazon dışında diğer satıcıları pek tercih etmiyorum. Bunu belirtmek istedim ama yine de tüm tavsiyelere açığım.
SteelSeries Apex 3 veya G413 SE TKL gibi modelleri gördüm ama yurt dışından gelen ürünleri de gördüm.
Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

MKW100 kullanan arkadaşım çok memnun ben de tavsiye ederim hoşuma gitmişti ama bu fiyata bulabilir mi onu bilmiyorum.

Herkese selam! 1000-1300 TL civarı mekanik klavye arıyorum (biraz bütçeyi aşabilir) pek anlamadığım için size bir sorum olacak.
-Mekanik klavye alırken klavye daha çok bilinen ve Türkiye'de bulunan SteelSeries, Razer, Logitech vesaire mi olmalı yoksa yurt dışından RK61 tarzında klavyelere mi yönelmeliyim?
--------------
Yurt dışından alacaksam Amazon dışında diğer satıcıları pek tercih etmiyorum. Bunu belirtmek istedim ama yine de tüm tavsiyelere açığım.
SteelSeries Apex 3 veya G413 SE TKL gibi modelleri gördüm ama yurt dışından gelen ürünleri de gördüm.
Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Amazon dışı tercih etmem demişsiniz ama Banggood üzerinden Gamakay MK61 önerebilirim. Bende şüpheliydim bu siteye karşı ama 13 günde geldi. Klavye de çok güzel bir klavye Gateron switchleri bulunuyor. Alacaksanız yellow switch öneririm

Amazon üzerinde RK61 mevcut. İkisi de pişman etmez. Türkiye bulunanlar tam boy genel olayani.

Sizce bilindik markalara mı yürümeliyim yoksa yurt dışından gelebilen ürünlere mi odaklanmalıyım?

Aslında aklımıda 3 model var RK61 G413 TKL ve Apex 3. hangisini alacağımı bilemedim. Fakat diğer fikirlere de açığım.

Aslında aklımıda 3 model var RK61 G413 TKL ve Apex 3. hangisini alacağımı bilemedim. Fakat diğer fikirlere de açığım.

Son düzenleme:
Sizce bilindik markalara mı yürümeliyim yoksa yurt dışından gelebilen ürünlere mi odaklanmalıyım?

Küçük severseniz RK61 alınabilir. Apex 3 yerine, Corsair K55 Bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı