1300 TL'ye PS4 + 2 Oyun Alınır mı?

NoBody0017

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Ps4 almaya karar verdim maksimum 1300 TL olacak şekilde böyle bir paket yaptım. Sizce daha iyisi olabilir mi ?

rJYWbm.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Exclusive oyun oynamayacaksan Xbox One S al. İlk konsol fiyatı biraz pahalı ama o 250TL'lik oyunları toplam yılda 60TL civarına oynayabilirsin EA Access ile.

Exclusive oyun oynamayacaksan Xbox One S al. İlk konsol fiyatı biraz pahalı ama o 250TL'lik oyunları toplam yılda 60TL civarına oynayabilirsin EA Access ile.
Ban yemiştim cevaplayamadım kusura bakmayın.

Sizin yorumu görmeden önce Xbox'un bir alma seçeneği olarak düşünmüyordum.Biraz araştırmam ile Xbox baya iyiymiş bide 4k var tabi. Ama çok arada kaldım şimdi iki tarafında bana göre artılarını sıralayayım.

PS4
+Türkiye'de çok fazla oyuncusu var.
+Özel oyunları var ama ben oyunlarını pek sevmedim.
+Oyun kumandası çok hoş.

Xbox One S
+4K olması
+Ea Acces ile benimde oynamak istediğim çoğu oyun bedavaya gelmiş oluyor.
+Beyaz tasarımı hoşuma gitti.

Xbox'ın tek hoşuma gitmeyen yanı Oyun kumandası çok dandik duruyor sanki PS4 deki gibi olsa direk Xbox alırdım.

Sonuç olarak iki konsoluda kullanmış arkadaşlardan tavsiyeler öneriler bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı