13000 TL Amazon'dan laptop önerisi

Bütçe
13000
Merhabalar, ikisinde de anladığım kadarıyla özellikler aynı sadece ekran boyutu farklı.
Benim önerim diğer arkadaşların dediğine nazaran büyük ve tasarıma değil. Kasa kalitesi ve sıcaklıklara bakmanız.
Bundan 5 sene önce MSİ kasalarında oksitlenme sorunları ortaya çıkmıştı bunu araştırmanız ve en önemlisi sıcaklık. Sıcaklık değerleri bence laptop için en önemli şeydir.

Sadece dış görünüşüne göre yorum yapabiliyoruz. Burada bu bilgisayarları kullanan birine rastlamak biraz zor. Büyük bir bir sermaye vereceksiniz. Burada asıl durum bence garanti durumu. O konuyu aştım düşünmüyorum diyorsanız birkaç inceleme izlemenizi tavsiye ederim. Isınma durumlarına falan bakabilirsiniz. Çünkü iki farklı kasa var ortada. Ekran boyutu farkı var. Hangi ekran boyutunu istediğinizde yine sizin karar verebileceğiniz bir konu.

Total costa bakmayın bana shipping ve taxes olmadan gelicek bu 2 pc de o şekilde 13 bin tl civarı geliyor . Şahsen benim de önceliğim 17 inch olması. Ama eskisi gibi bilgisayar ve teknoloji takibi yapamadığımdan bilgim sizlere göre kısıtlı. Fikirleriniz benim için önemli ve değerli. Dediğim gibi farklı modellere de açığım.
Sadece dış görünüşüne göre yorum yapabiliyoruz. Burada bu bilgisayarları kullanan birine rastlamak biraz zor. Büyük bir bir sermaye vereceksiniz. Burada asıl durum bence garanti durumu. O konuyu aştım düşünmüyorum diyorsanız birkaç inceleme izlemenizi tavsiye ederim. Isınma durumlarına falan bakabilirsiniz. Çünkü iki farklı kasa var ortada. Ekran boyutu farkı var. Hangi ekran boyutunu istediğinizde yine sizin karar verebileceğiniz bir konu.
Uluslararası 1 yıl msi garantisi var onu öğrendim.

2. laptop daha şık, RAM frekanslarına bir göz atın ama.
Ram frekansı konusunda neye bakmalıyım. 3800 ghz felan mı olmalı hocam?

Bir de bu var. Bu da 11500 tlye geliyor gördüğüm kadarı ile aradaki fark bunun ekran kartı 2070 yerine 2060 olması.

Bunu da yukarıdaki bir postta paylaşan arkadaştan gördüm. Bunun fiyatı ise 9100 tl gibi çok cuzi bir rakama geliyor. Fiyat performans açısından bakarsak bu 4 pcden hangisini tercih ederdiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı