13000 TL sistem önerisi

Bütçe
13000

ErekNis

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba kolay gelsin 13000 TL bütçeyle kasa toplamak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
RTX 3060 ve Ryzen 5 5600X olsa daha iyi olur.
Hayırlı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlara bu ikiliyi bulmak çok zor. Çünkü Ekran kartları hazır sistemler ile satılıyor. Tekli satılsa bir şekilde Toplanabilir. 2'sinden birini elersen anca o şekilde hazır sistem bulunabilir.

Bence biraz daha dişini sık bu setup piyasada yok. (şu an)

Diş sıkmakmı her geçen gün fiyatlar artmaya devam ederken. Pandemi krizi yüzünden stoklardaki gecikme Bütün dünyanın gündemi Olan Çip Krizi + Mining Varken diş sıkılmaz kardeşim. Bu 3 olay bitmeden fiyatlarda yükselmeye devam edecek. Şu anda bütün büyük elektronik firmalarının işlemci ve RAM stokları %25 kapasitenin altına inmiş durumda Tedarik sağlıyamıyorlar. Bu Stoklar bitince göreceğim Hazır sistem toplayacak arkadaşları :)

Diş sıkmakmı her geçen gün fiyatlar artmaya devam ederken. Pandemi krizi yüzünden stoklardaki gecikme Bütün dünyanın gündemi Olan Çip Krizi + Mining Varken diş sıkılmaz kardeşim. Bu 3 olay bitmeden fiyatlarda yükselmeye devam edecek. Şu anda bütün büyük elektronik firmalarının işlemci ve RAM stokları %25 kapasitenin altına inmiş durumda Tedarik sağlıyamıyorlar. Bu Stoklar bitince göreceğim Hazır sistem toplayacak arkadaşları :)
Ben Covid'in bitişiyle bu durumun da sonlanacağını düşünüyorum.

Ben COVID'in bitişiyle bu durumun da sonlanacağını düşünüyorum.

COVID 2023-24'ü zorlar. O zaman kadar fiyatlar zaten alıp başını gider. Üstüne O saatten sonra Piyasa uzun süredir hacim olarak yüksek seviyelerde olduğundan Piyasada Ani düşüş yaratmaz Tedarik zincilrleri Zarar etmek istemezler Onlarda kendi stokları bitince Ortalama 2025-26 gibi Piyasa şartlarına dönmüş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı