1300TL oyuncu kulaklığı

Bütçe
1300
Bir kulaklığı iyi bir oyuncu kulaklığı yapan özellikler nelerdir?
Sesleri çok iyi veriyor olması. Başka özellikleri de vardır ama detaylı olarak bilmiyorum. İnceleme videolarına bakarsan kendin anlayabilirsin zaten. Birçok dalda ödül almış olması da bunu gösteriyor.

Sesleri çok iyi veriyor olması. Başka özellikleri de vardır ama detaylı olarak bilmiyorum. İnceleme videolarına bakarsan kendin anlayabilirsin zaten. Birçok dalda ödül almış olması da bunu gösteriyor.
Ödül almış olması pek bir şey ifade etmiyor da neyse uzatmayacağım anladım ben sizin konuya bakışınızı.

Arctis 7'yi ya da herhangi başka bir modeli iyi bir oyuncu kulaklığı yapan özellikler neler işte onu soruyorum.

Oyunlarda iyi ses kasılabiliyor olması. 7.1 desteğinin iyi olması. Kablosuz olmasına rağmen sarj süresi ve bağlantı genişliğinin iyi olması. Benim bildiklerim bunlar. Ben Arctis 7'yi çok araştırdım 50 yorum okuduysam 45'i olumlu idi. 2 gün önce de siparişini verdim. Alıp almamak konu sahibine kalmış. Ama müzik konusunda oyun kadar iyi değil ama kötü de değilmiş. Sonuçta müzik kulaklığı değil.

Hem telefonda kullanabileceğim hem de PC'de kullanabileceğim ara sıra müzik dinleyebileceğim bir kulaklık arıyorum.
Şu anlık 2 adet kulaklığa baktım.
1- HyperX Cloud Alpha s.
2- Logitech gpro X (sesi biraz az çıkıyor dediler)

Öncelikle bu iki kulaklıktan hangisi daha iyidir ve bunlardan başka hangi kulaklıkları önerirsiniz? (Extra sünger ped olursa iyi olur)
Şu an Cloud 2 kullanıyorum aktif olarak. Dün akşam Logitech G Pro X siparişi verdim. Haftaya elimde olur muhtemelen eğer bekleyebilirseniz G Pro X ile rahatça kıyaslayıp dönüş yaparım. Cloud Alpha S'e sahip değilim ama Cloud 2 ile arasında uçurum yoktur diye sanıyorum, az çok fikir verir size onun için.

Yeni konular

Geri
Yukarı