130TL Kulaklık Önerisi

quicness

Hectopat
Kullandığım 2 kulaklığında mefta olması sonucu yeni kulaklık almaya karar verdim. Bu sefer kulakiçi yerine kafaüstü bakıyorum. 130 TL param var. 3 tane kulaklık hoşuma gitti.

1) Urbanears Plattan:
Deniz grisi rengi çok hoş, genel olarak kullananlar mutlu ama bazıları tizlerden memnun değilmiş. Aralarından görüntü olarak tek hoşuma giden bu. 130TL.

2) JBL T300A :
Kullananların çoğu memnun, pek araştırmadım ama olumsuz yazan görmedim. Mavi beyaz rengide güzel tipi de güzel ama Plattan bir başka ya. 120TL.

3) Sony zx310:
Görüntüsü ucuz plastik gibi hiç sevmedim. Renkleri güzel değil mecbur siyahını alıcam. Hiç sevmedim kısacası, diğerlerinden 40-50TL daha ucuz. 80TL.

Müzik ve oyun için alıyorum. Zaten telefon kulaklıkları kullanıyorum ses kalitesi olarak memnun kalmayacağımı sanmıyorum. Rap ve Pop harici her müziği dinlerim yeterki nota olsun.
Muhtemelen gidip Plattan alıcam ama yinede sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Plantronics Gamecom 388 modeline bakabilirsin alternatif olarak. Ayrıca Pioneer SE M631TV, Sony MDR-XB450APL, Philips SHC5100/10, Philips SHL3265BK/00 modellerine bakabilirsin.

Kullandığım 2 kulaklığında mefta olması sonucu yeni kulaklık almaya karar verdim. Bu sefer kulakiçi yerine kafaüstü bakıyorum. 130 TL param var. 3 tane kulaklık hoşuma gitti.

1) Urbanears Plattan:
Deniz grisi rengi çok hoş, genel olarak kullananlar mutlu ama bazıları tizlerden memnun değilmiş. Aralarından görüntü olarak tek hoşuma giden bu. 130TL.

2) JBL T300A :
Kullananların çoğu memnun, pek araştırmadım ama olumsuz yazan görmedim. Mavi beyaz rengide güzel tipi de güzel ama Plattan bir başka ya. 120TL.

3) Sony zx310:
Görüntüsü ucuz plastik gibi hiç sevmedim. Renkleri güzel değil mecbur siyahını alıcam. Hiç sevmedim kısacası, diğerlerinden 40-50TL daha ucuz. 80TL.

Müzik ve oyun için alıyorum. Zaten telefon kulaklıkları kullanıyorum ses kalitesi olarak memnun kalmayacağımı sanmıyorum. Rap ve Pop harici her müziği dinlerim yeterki nota olsun.
Muhtemelen gidip Plattan alıcam ama yinede sorayım dedim.

Sen alacaksan Snopy SN-R5 al. Öyle bir ses kalitesi yok, her zaman ses kasıyorum, basları çok iyi, mikrofon kalitesi de gayet iyi. 120 TL'ye alınabilecek en iyi kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı