130W RTX 3060'lı MUX destekli laptop önerisi

Evet zaten de araştırıyorum bakalım aklımda o var vaktim boş diye geziniyorum yabancı satış sitelerinde Türkiye'deki en iyi opsiyonun 22.1 olduğunu düşünüyorum bende.
Hocam

MSI GF65 Thin 10UE-092'in içindeki 3060 kaç W acaba bilginiz var mı?​

@Dark Lord of the Sith

60W+15W Dynamic Boost.

Bu ürünler hakkında bilginiz var mı? İlk defa gördüm de.
Newegg satmıyor hocam, sıkıntı çıkabilir.

Son düzenleme:
Evet zaten de araştırıyorum bakalım aklımda o var vaktim boş diye geziniyorum yabancı satış sitelerinde Türkiye'deki en iyi opsiyonun 22.1 olduğunu düşünüyorum bende.
Hocam.

MSI GF65 Thin 10UE-092'in içindeki 3060 kaç W acaba bilginiz var mı?​

@Dark Lord of the Sith

Isınma sorunlu bu alınmaz ayrıca kasası kalitesiz.

MSI GL65 Leopard 10SFSK-493​

Bunun değerini bilen var mı bir de hocam ben bunları böyle tek tek size mi soracağım net bilgi bulamıyorum hiçbir yerde model numarasını yazıyorum farklı donanımlı cihazlar çıkıyor Newegg MSI ürünlerinde freeship getirmiş bugün faydalanmak istiyorum. Not: 2070 Süper

MSI GL65 Leopard 10SFSK-493​

Bunun değerini bilen var mı bir de hocam ben bunları böyle tek tek size mi soracağım net bilgi bulamıyorum hiçbir yerde model numarasını yazıyorum farklı donanımlı cihazlar çıkıyor Newegg MSI ürünlerinde freeship getirmiş bugün faydalanmak istiyorum. Not: 2070 Süper
115W. 18000TL etmez ama.

V21.6 hakkındaki düşünceniz nedir, sizce alınır mı fiyatı eder mi 19k?

V21.6 kullanıcısıyım hatta v21.6 düşük FPS diye başlık açmıştım sağ olsunlar buradakiler de yardımcı olmaya çalıştılar. Benim cihaz da BIOS'tan kaynaklı sıkıntı vardı bugun servise verdim akşam saatlerinde geri alacağım eğer düzelmezse iade edeceğim. Yani fabrika çıkışı sizi tatmin etmeyecek v21.6'nın

V21.6 kullanıcısıyım hatta v21.6 düşük FPS diye başlık açmıştım sağ olsunlar buradakiler de yardımcı olmaya çalıştılar. Benim cihaz da BIOS'tan kaynaklı sıkıntı vardı bugun servise verdim akşam saatlerinde geri alacağım eğer düzelmezse iade edeceğim. Yani fabrika çıkışı sizi tatmin etmeyecek v212

21.6 kullanıcısı bulamadım bilgi almak için, umarım sorunun düzelir. Cihazı servisten aldıktan sonraki süreci benimle paylaşır mısın? Düzeldi mi, ilgi alaka nasıldı, memnun odaklılar mıydı, bunların cevabını öğrenmem lazım az bir para değil pişmam olmak istemem. Şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı