1333 MHz RAM oyun için yeterli mi?

Benzer sistem ile oynuyordum grafikleri en azından oynanacak seviyeye alınca 30 - 60 FPS arası alıyordun fakat takılmalar oluyordu.
Not: Ama işlemci olarak en az bir i7 3770 almanız gerekli.

Veya i5 3570K.

hayır rust zaten bende var ama 8 gb ram olduğu için oyundan atıyor bende başta belirtitğim 12 gb yapıcam ram'i.

az önce small haritaya girip denedim 2 dk geçmeden attı ve 3 defa kısa bip sesi çıkardı internetten baktım ( Belleğın ilk bölümünde (64K) hata) diyor ram yetmedi zaten msiafterburner ile bakıyordum tamamını kullanıyordu ramin. ram almak şart ta kasmadan oynayabilirmiyim sistemim ile?

orta grafiklerde 70 fps. small harita
arasındaki fark ne
Benzer sistem ile oynuyordum grafikleri en azından oynanacak seviyeye alınca 30 - 60 FPS arası alıyordun fakat takılmalar oluyordu.
Not: Ama işlemci olarak en az bir i7 3770 almanız gerekli.
sistem neydi ?

Son düzenleme:
Hayır Rust zaten bende var ama 8 GB RAM olduğu için oyundan atıyor bende başta belirtitğim 12 GB yapacağım RAM'i.

Az önce small haritaya girip denedim 2 dk geçmeden attı ve 3 defa kısa bip sesi çıkardı internetten baktım ( belleğın ilk bölümünde (64K) hata) diyor RAM yetmedi zaten MSI Afterburner ile bakıyordum tamamını kullanıyordu RAM'in. RAM almak şart ta kasmadan oynayabilir miyim sistemim ile?

Orta grafiklerde 70 FPS. Small harita.

Arasındaki fark ne.

Sistem neydi?

Hocam bende o oyun için masraf ettim hatta sistemi 16 GB RAM i7 3770 RX 560'lı hale getirdim fakat işe yaramıyor verilen paraya değmiyor en mantıklısı yeni güncel bir PC toplamak. GTX 1650 ya da RX 6500XTLI bir sistem toplayabilirseniz ancak rahat keyifli bir şekilde oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı