1350 TL Laptop Tavsiyesi

Daha fazla  
Ben ilk başta masaüstü bir bilgisayar toplayacaktım fakat bütçe limitli olduğundan toplamaya kalktığımda en az 1000 TL kasa tutuyor fakat bende iyi bir monitör olmadığından ben de ikinci el dizüstü bilgisayar bakmaya karar verdim, birkaç tane dizüstü bilgisayar buldum fakat forumunda bilgisini almak istediğimden bu konuyu açtım. İlk önce ikinci el eski monster markalı bilgisayarlara baktım iki tane beni götürebileceğini düşündüğüm dizüstü buldum, birincisinin özellikleri: i7 Qm820 işlemcili, Nvidia GeForce GTX260m ekran kartı, 8GB RAM'e sahip. İkincisinin özellikleri: i7 Qm720 işlemci, HD5870 ve 8 GB RAM. Bir de Asus'a baktım ve Asus N53SV modeli güzel geldi ekran kartı GT550m ve 256 GB Kingston SSD'ye sahip işlemcisi de i5 2410. Monster kadar güclü bir ekran kartı yok fakat bu cihaz İzmir'de diğer baktıklarım ise İstanbul'da almak için İstanbul'a gitmem gerekiyor sizce ne yapmalıyım. Hangisini almalıyım?(Bütçe 1350 TL max ve en az Battlefield 4 oyununu kaldırmasını istiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı