1366x768 çözünürlüğünde oyunlarda ekran yırtılıyor

Cabbar Baba

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, son zamanlar CS:GO'yu 1024 çözünürlülüğünde oynuyorum. Fakat sonradan 1366x768 ekranına aldığımda CS:GO ve dıger oyunlarda ekran çizgiler çıkıyor. Oyunda var bu problem, normal masaüstünde sıkıntı yok. Son zamanlarda bir şey yapmadım. Ekran karti ayarları yüzünden olabilir mi?

Arkadaşlar, son zamanlar CS:GO'yu 1024 çözünürlülüğünde oynuyorum. Fakat sonradan 1366X768 ekranına aldığımda CS:GO ve dıger oyunlarda ekran çizgiler çıkıyor. Oyunda var bu problem, normal masaüstünde sıkıntı yok. Son zamanlarda bir şey yapmadım. Ekran karti ayarları yüzünden olabilir mi?

Kaç FPS alıyorsunuz ve böyle sorular yazarken sisteminizi komple yazın artık.

Arkadaşlar, son zamanlar CS:GO'yu 1024 çözünürlülüğünde oynuyorum. Fakat sonradan 1366X768 ekranına aldığımda CS:GO ve dıger oyunlarda ekran çizgiler çıkıyor. Oyunda var bu problem, normal masaüstünde sıkıntı yok. Son zamanlarda bir şey yapmadım. Ekran karti ayarları yüzünden olabilir mi?

Oyunda v-Sync isimli bir ayar olmalı onu aktifleştir.

A9 9420 R5 Graphics 4Gb ram
Oyunda v-Sync isimli bir ayar olmalı onu aktifleştir.
yaptım fakat olmadı sadece oyunu 1280 düşürünce düzeliyor 1366 yapınca bozuluyor
Csgo da 40 fps civarı alıyorum

A9 9420 R5 Graphics 4 GB RAM

Yaptım fakat olmadı sadece oyunu 1280 düşürünce düzeliyor 1366 yapınca bozuluyor

CS:GO'da 40 FPS civarı alıyorum

Ekran kartı sürücünüzü DDU programı aracılığı ile kaldırın, ve AMD'nin sitesinden WHQL sürücüyü yani onaylanmış sürücüyü yükleyin, düzelecektir.

Geri
Yukarı