Çözüldü 1366x768 destekleyen laptopa 1440x900 monitör bağlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baranbayar

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, laptopum eski olduğu için ekranım bozuldu bundan dolayı laptopumu monitöre bağlamak istiyorum. Normalde maksimum 1366x768 çözünürlüğü destekliyor. Alacağım monitör 1440x900 olsa monitörü kullanabilir miyim? Bilgisayarıma bir zararı olur mu?

Arkadaşlar merhaba, laptopum eski olduğu için ekranım bozuldu bundan dolayı laptopumu monitöre bağlamak istiyorum. Normalde maksimum 1366x768 çözünürlüğü destekliyor. Alacağım monitör 1440x900 olsa monitörü kullanabilir miyim? Bilgisayarıma bir zararı olur mu?

Kullanabilirsiniz.

Nasıl sadece o kadar destekliyor marka modeli nedir? Ben kendi laptopumda yıllarca 1080p çözünürlükte ekran kullandım.

Nasıl sadece o kadar destekliyor marka modeli nedir? Ben kendi laptopumda yıllarca 1080p çözünürlükte ekran kullandım.
Laptopun kendi ekranı 1366x768'dir o yüzden en fazla 1366x768 yazıyordur. Arkadaş da maksimum o kadar destekliyor sanmıştır diye düşünüyorum. Gerçekten çok eski bir laptop değilse.
Laptopun modelini söyleyebilir misiniz?

Laptopun kendi ekranı 1366x768'dir o yüzden en fazla 1366x768 yazıyordur. Arkadaş da maksimum o kadar destekliyor sanmıştır diye düşünüyorum. Gerçekten çok eski bir laptop değilse.
Laptopun modelini söyleyebilir misiniz?

ASUS K52jt laptopa sahibim 8-9 yılı aşkın süredir kullanıyorum.
Ben eskiden HDMI ile 1080p almıştım.
Laptopun ekranı 768p idi.

Şu anda Vestel pixellence 22VH3000 LCD televizyonu monitör olarak kullanabiliyorum fakat hangi çözünürlüğe alırsam alayım tam olarak HD bir görüntü alamadığımdan dolayı başka bir monitör almak istiyorum. HDMI kablosundan dolayı olabilir mi bu HD sorunu?
Bağlarsınız bir zararı olmaz.

Teşekkür ederim cevabın için.
Evet kullanabilirsin bir sorun olmaz.

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı