1366x768 için Ekran kartı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elindeki kartla milleti kazıklamaya çalış, insanları yanlış bilgilendir sonra gel burada ahkam kes.

GTX 750Ti fazla bile olur. HD7790 tercih edebilirsin paran cebinde kalır.
HD7790 stokta yok ve ultrada yoğun sahnelerde frame 30'un altına düşecektir.

Elindeki kartla milleti kazıklamaya çalış, insanları yanlış bilgilendir sonra gel burada ahkam kes.

Öncelikle üslubuna dikkat et. Burda 1366x768 çözünürlükten bahsediyoruz. HD 7790 asla bu çözünürlük 30 FPS altına düşmez.

Elimdeki kart ile kazık atıyorum öyle mi ? Bir daha uyarmam benimle düzgün konuş !
Çoluk çocuk dolarsa olacağı bu. Senin kart neymiş çok merak ettim.

Elimdeki kart ile kazık atıyorum öyle mi ? Bir daha uyarmam benimle düzgün konuş !
Çoluk çocuk dolarsa olacağı bu. Senin kart neymiş çok merak ettim.
Çocuk dediğin seninle yaşıt beyefendi. Evet kazık atıyorsun 2.el bir kartı 360₺ satıyorsun 3 ay oldu alalı diyorsun bir sorunu olmasa 3 aylık kartı çok iyi bir ürün diyerek satmaya çalışmazsın.

Şimdi GTX 780 Ti derse şaşırma. Malum yalan söylemek çok kolay bir şey. :D
Çok merak ediyorsan 750 Ti var bir kaç zamandır konu açıyordum APU yada onu alacaktım geçen hafta sistemi topladım. Sizin gibi karakteri olmayan insanlar yalan atmaya alışmış demek ki herkesi öyle sanıyor.

Konuşma şeklinden anlaşılıyor yaş merak etmeyin. 360 TL. değil 350 TL ' ye satıyorum. 3 aylık olduğu için bu fiyata. Satıp daha üst model alacağım. Elimde bir miktar para olduğu için. Kötü bir ürün değil iyi bir ürün merak etmeyin.

Şimdi GTX 780 Ti derse şaşırma. Malum yalan söylemek çok kolay bir şey. :D
Bozacının şahidi şıracı sizde pek matah biri değilsiniz yazdığınız yorumlardan biliyoruz.

Konuşma şeklinden anlaşılıyor yaş merak etmeyin. 360 TL. değil 350 TL ' ye satıyorum. 3 aylık olduğu için bu fiyata. Satıp daha üst model alacağım. Elimde bir miktar para olduğu için. Kötü bir ürün değil iyi bir ürün merak etmeyin.
10₺ ile rahatlayacak isen 350 olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı