1366x768 sistemde 1920x1080 çözünürlük gözüküyor

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Monitör
Samsung SyncMaster B1930
Her şey GTA V oynadıktan sonra oldu. Bilgisayarın içinden görüntü ayarlarında 1366x768 çözünürlük fakat monitör diyor ki tavsiye edilen mod 1366x768. Tamam bende de böyle ama monitörün düğmesinden onun ayarlarına girince monitör 1920x1080 olmuş. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bu benim de başıma gelmişti. Bütün çözünürlük ayarlarını yapabiliyordum fakat birini yapınca ekran gitmişti ve klavyeden geri çekip eski çözünürlüğüne getirmiştim. Çözümünü bilmiyorum ama bence kurcalamamak en mantıklısı olacaktır. Siz yine 1366x768 kullanmaya devam edin.

Bu benim de başıma gelmişti. Bütün çözünürlük ayarlarını yapabiliyordum fakat birini yapınca ekran gitmişti ve klavyeden geri çekip eski çözünürlüğüne getirmiştim. Çözümünü bilmiyorum ama bence kurcalamamak en mantıklısı olacaktır. Siz yine 1366x768 kullanmaya devam edin.
Bilgisayar o çözünürlükte fakat monitör değil. GTA V giriyorum düzeliyor çıkıyorum bozuluyor.

Her şey GTA V oynadıktan sonra oldu. Bilgisayarın içinden görüntü ayarlarında 1366x768 çözünürlük fakat monitör diyor ki tavsiye edilen mod 1366X768. Tamam bende de böyle ama monitörün düğmesinden onun ayarlarına girince monitör 1920x1080 olmuş. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bende de olmuştu değiştirince sadece ekranda Monitör bu çözünürlüğü desteklemiyor. Yazıyor. Bu bilgisayarın Bugu galiba kurcalamayın olur biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı