138 TL'ye FIFA 21 alınır mı?

Siz savunma yapamadınız diye oyun kötü olmuyor evet pes e göre daha zor ama alışınca gayet iyi.

Alışsan da kötü oyun, adam pas yapınca topu sittin sene alamazsın adama pres yapınca 1 önünde kalıyor, 2'li 3'lü sıkıştırma yapamıyorsun. Oyunun mantığı şu top sende iken sen oynuyorsun rakipte ise rakip oynuyor ve ayrıca saçma sapan hareketler yapılıyor adam orta sahadan topu sektire sektire kalene gelebiliyor. Çaprazdan her şut gol oluyor. Yürüyerek gol atıyor veya yiyorsun. Gerçeklikten çok espor oyunu yapmışlar. Çok hareket, basit goller. Tercih senin sen bilirsin.

Alışsan da kötü oyun, adam pas yapınca topu sittin sene alamazsın adama pres yapınca 1 önünde kalıyor, 2'li 3'lü sıkıştırma yapamıyorsun. Oyunun mantığı şu top sende iken sen oynuyorsun rakipte ise rakip oynuyor ve ayrıca saçma sapan hareketler yapılıyor adam orta sahadan topu sektire sektire kalene gelebiliyor. Çaprazdan her şut gol oluyor. Yürüyerek gol atıyor veya yiyorsun. Gerçeklikten çok espor oyunu yapmışlar. Çok hareket, basit goller. Tercih senin sen bilirsin.
Ben offline oynaycağım dostum bahsettiğin durum yapay zekaya karşı da oluyor mu?

Hocam bence alın her ne kadar öyle deseniz de bir Ultimate Team oynama isteği geliyor insana. Anlık olarak pes gerçekten FIFA'ya kıyasla çok ama çok kötü. (ikisini de oynadım)

Hocam bence alın her ne kadar öyle deseniz de bir Ultimate Team oynama isteği geliyor insana. Anlık olarak pes gerçekten FIFA'ya kıyasla çok ama çok kötü. (ikisini de oynadım)
FİFA da kariyer modu oynadıysanız karakter geliştirmek için sadece odak puanı mı veriyoruz yoksa ayrıca antrenman yapabiliyor muyuz?

PES'te sadece gelişmesini istediğiniz özelliğe odak puanı veriyorsunuz maçlardan sonra rasgele artıyor. O yüzden hiç tatmin edici değil 100 saat PES efsane ol oynadım. Karakter 21 yaşında 90 oldu. Transfer bedelim aldı başını gidiyor. Gerçekçilikten çok uzak.

Pes'te sadece gelişmesini istediğiniz özelliğe odak puanı veriyorsunuz maçlardan sonra rastgele artıyor. O yüzden hiç tatmin edici değil 100 saat pes efsane ol oynadım. Karakter 21 yaşında 90 oldu. Transfer bedelim aldı başını gidiyor. Gerçekçilikten çok uzak.

Bende FIFA'da 18 yaşında 75 falandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı