1381 kredi notuna Garanti BBVA kredi kartı verir mi?

Çalışıyorsanız ve yasal takipte borcunuz yoksa gelirinize göre kredi kartı alabilirsiniz. Öğrenciyseniz de yasal sınırı aşmadığınız sürece kredi kartı alabilirsiniz.

Borçlarım hiç yok. Çalışmıyorum. Öğrenci olarak da üniversite öğrencisi değilim.

Öğrenciye ve geliri tespit edilmeyen kişilere tüm bankalarda toplamda en fazla 2000 TL'lik kart verilebiliyor. Banka, duruma göre bu limitten daha fazla limit verebiliyor ama çoğu bankada bu limitten 1 kuruş daha fazla alamazsınız. Başka bankada bu limitte kartınız varsa Garanti BBVA, başvurunuzu yasal nedenlerden dolayı onaylayamayacaktır.

Öğrenciye ve geliri tespit edilmeyen kişilere tüm bankalarda toplamda en fazla 2000 TL'lik kart verilebiliyor. Banka, duruma göre bu limitten daha fazla limit verebiliyor ama çoğu bankada bu limitten 1 kuruş daha fazla alamazsınız. Başka bankada bu limitte kartınız varsa Garanti BBVA, başvurunuzu yasal nedenlerden dolayı onaylayamayacaktır.
Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Ama bugün hesabımın bulunduğu şubeye başvuru yapmaya gittim. Konuştum bankacıyla engelli maaşı aldığımı söyledim 2390 lira falan alıyorum diye. Sonuç ne oldu anında tek kelimeyle kredi kartı çıkmadı talep olumsuz...

Kredi notum başlıkta belirttiğim şekilde hocam. Ha, eğer düştüyse onu sorgulatmadan bilemem.

Konu geçen sene açılmış. Kredi notunuz bu süreçte değişmiş olabilir. BonusFlaş'taki Bonus Check-up ile öneriler alabiliyorsunuz. Oradaki önerilere bakabilirsiniz. Olumsuz bir durum olduğunda gösteriyor. Aktif kredili ürününüz varsa kredi notunuzu iyileştirip yeniden başvurabilirsiniz.

Bahsettiğiniz yasal nedenler nedir tam olarak? Bu konuyla ilgili bir sınır mı var, daha önce hiç duymadım da?

Yeni konular

Geri
Yukarı