13900K ile ROG STRIX LC 2 240 mm uyumlu mu?

filozof6720

Kilopat
Daha fazla  
12700k işlemci kullanıyorum ROG STRIX LC 2 240 mm soğutucu ile birlikte. Anakartımın üst limitini zorlayıp 13900k ya geçmek istiyorum.
Sıvı soğutucu montajında ya da aralarındaki farkta sadece internetteki izlenimlerim kadar bilgiliyim.

Ben şimdi elimdeki ROG STRIX LC 2 240mm ile 13900K'yı kullanabilir miyim? Ekstra masrafa girmek istemiyorum açıkçası. 360 mm bir soğutucuya geçsem 5-10 arası bir fark olur diyor kimisi değer mi? Elimdekini satmam lazım vs vs. bu geçişi yaparken termal macun olarak da Cooler Master Cryofuze 14w/mk termal macun kullanacağım.

Sadece oyun oynuyorum sistemde günde 8 saat falan. Bazen de Adobe Premier'den render falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
12700k işlemci kullanıyorum ROG STRIX lc 2 240 mm soğutucu ile birlikte. Anakartımın üst limitini zorlayıp 13900k ya geçmek istiyorum.
Sıvı soğutucu montajında ya da aralarındaki farkta sadece internetteki izlenimlerim kadar bilgiliyim.

Ben şimdi elimdeki ROG STRIX lc 2 240mm ile 13900K'yı kullanabilir miyim? Ekstra masrafa girmek istemiyorum açıkçası. 360 mm bir soğutucuya geçsem 5-10 arası bir fark olur diyor kimisi değer mi? Elimdekini satmam lazım vs vs. bu geçişi yaparken termal macun olarak da Cooler Master Cryofuze 14w/mk termal macun kullanacağım.

Sadece oyun oynuyorum sistemde günde 8 saat falan. Bazen de Adobe Premier'den render falan.

O işlemci daha çıkmadı sıcaklık değerleri tam belli değil bu yüzden de belli olmaz uyuma kalırsa uyumlu olur ama ne kadar yeterli olur bilmiyorum 240mm hiç az değil fakat belli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı