13950TL'ye Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Öyle diyorsunuz yani, eyvallah hocam sağ olun. :) Peki bu Acer servislerinin RAM yükseltme işlemi hakkında herhangi bir bilginiz var mıydı? Çünkü yorumlarda "Acer servisi ile ram yükseltme hakkında görüşme sağlayın. Size bir sürprizi olacak. :)" tarzında bir yorum gördüm.

Max. 14000TL çıkabiliyorum maalesef.
Hayır Acer servisleriyle alakalı herhangi bir bilgim yok. Ben laptopun özelliklerine bakarak böyle bir tavsiye verdim :)

Peki, arkadaşın paylaştığı bu bilgisayar nasıl?

Alabiliyorsanız bunu almanız yararınıza olur çünkü GTX 1650 ile RTX 3050 arasında fark var.

Alabiliyorsanız bunu almanız yararınıza olur çünkü GTX 1650 ile RTX 3050 arasında fark var.

Anlaşıldı ben bunu bir düşünmeye çalışayım :D bana yardımcı olan ve olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Herhangi bir önerisi olan buraya link paylaşırsa sevinirim. :)

Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu arkadaşın önerdiği Acer bilgisayarından fan konusunda çok şikâyetçi olanlar varmış o yüzden sonradan bulduğum Dell G115 marka bilgisayar ile konuda bahsettiğim Acer Nitro 5 arasında kaldım.

Dell G15 15K'ya mal oluyor.
Acer Nitro 5 13.950'ye

İkisinin de diğerinden hem eksiği hem fazlası var.

Sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşıldı ben bunu bir düşünmeye çalışayım :D bana yardımcı olan ve olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Herhangi bir önerisi olan buraya link paylaşırsa sevinirim. :)

Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu arkadaşın önerdiği Acer bilgisayarından fan konusunda çok şikâyetçi olanlar varmış o yüzden sonradan bulduğum Dell G115 marka bilgisayar ile konuda bahsettiğim Acer Nitro 5 arasında kaldım.

Dell G15 15K'ya mal oluyor.
Acer Nitro 5 13.950'ye

İkisinin de diğerinden hem eksiği hem fazlası var.

Sizce hangisi daha iyi?

Hocam forumda şikayetçi olanlar vardı. Acer alıp geçin bence.

acerde ram değişimi kendiniz yaparsanız garanti yanıyor ancak anlamaları çok zor olduğu içni ben yapıp geçmiştim. bu modellerde seal yoktu altta, takması da çok kolay zaten. 2 yıl rahat götürdü sıkıntı çıkarmadı multitask+ortalama oyunlar için idealdi ram yükseltmesiyle. acer servisi de tek istanbulda ve yollamak vs. zor iş bence bildiğin rezalet bir durum, da neyse. rtx modellere bakmanız daha da iyi olabilir bu arada ama eğer fiyat olarak çok uzaklarsa evet gayet işinizi görebilecek bir laptop, cs/val/LoL gibi cpu odaklı oyunlarda ve triple AAA yüksek grafik olmayan ortalama oyunlarda

acerde ram değişimi kendiniz yaparsanız garanti yanıyor ancak anlamaları çok zor olduğu içni ben yapıp geçmiştim. bu modellerde seal yoktu altta, takması da çok kolay zaten. 2 yıl rahat götürdü sıkıntı çıkarmadı multitask+ortalama oyunlar için idealdi ram yükseltmesiyle. acer servisi de tek istanbulda ve yollamak vs. zor iş bence bildiğin rezalet bir durum, da neyse. rtx modellere bakmanız daha da iyi olabilir bu arada ama eğer fiyat olarak çok uzaklarsa evet gayet işinizi görebilecek bir laptop, cs/val/LoL gibi cpu odaklı oyunlarda ve triple AAA yüksek grafik olmayan ortalama oyunlarda
yani dell diyorsunuz

Hocam forumda şikayetçi olanlar vardı. Acer alıp geçin bence.
Nitro 5i mi

yani dell diyorsunuz

Nitro 5i mi
yok yani şey, acer'da ram takması çok kolay ama servis diyor ki biz takmalıyız rami. servislik olay olursa sökün rami öyle yollayın anlamazlar. bu nitro 5 modeli gayet iyi eğer fiyatı ucuzsa ancak rtx kartlı model tercih ederdim gene de ben çünkü geleceğe yatırım olacak. eğer arada 2 bin TLden fazla fark yoksa ve bir şekilde tamamlayabilirseniz RTX ve sıkıntısız bir modele bakın, eğer fark çoksa bunu alın üzmez

yok yani şey, acer'da ram takması çok kolay ama servis diyor ki biz takmalıyız rami. servislik olay olursa sökün rami öyle yollayın anlamazlar. bu nitro 5 modeli gayet iyi eğer fiyatı ucuzsa ancak rtx kartlı model tercih ederdim gene de ben çünkü geleceğe yatırım olacak. eğer arada 2 bin TLden fazla fark yoksa ve bir şekilde tamamlayabilirseniz RTX ve sıkıntısız bir modele bakın, eğer fark çoksa bunu alın üzmez
Dell'de de yazılımsal sıkıntılar oluyor diyorlar sizce doğru mu

Dell'de de yazılımsal sıkıntılar oluyor diyorlar sizce doğru mu
hocam inanın modeli bilmiyorum ancak yazılımsal sıkıntı nasıl olabilir bunu anlayamdım. yazılım tarafı kuracağınız işletim sistemiyle alaklı ve windows 10 kurdunuz diyelim, bendeki win10'la sizdeki aynı olacak. nasıl yazılım sıkıntısı çıkabilir ki, laptop yazılımsız gelecek ve temiz bir kurulumla sıkıntı olmaması gerek. daha bilgili birileri cevaplayabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı