14.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
13-14k
Çok teşekkür ederim ROG daha mantıklı o zaman MSI'a göre peki site önerilir mi bilginiz var mı ve garanti durumunda ne yapmam gerekicem yabancı bir site çünkü.
Msi global garanti veriyor 1 yıl bildiğim kadarıyla ama asusta durum nasıl fikrim yok. Yurt dışı garantisi olur bu cihazlarda sanırım, satıcı ile irtibata geçmeniz daha iyi olur.

Benim attığım msı modeli kötü müdür yorumları hep iyiydi okudum da.
Kötü değil ancak MSI'ın en alt serisinden. Ekran kalitesi de pek iyi değil.
Açıkçası site hakkında hiçbir fikrim yok siteyi ayrıca arıştırıp bulabilirsiniz ama yurt dışı alımlarda genelde vergi sonradan ekleniyor.
Vergiyle ödeniyor bu sitede.
Çok teşekkür ederim ROG daha mantıklı o zaman MSI'a göre peki site önerilir mi bilginiz var mı ve garanti durumunda ne yapmam gerekicem yabancı bir site çünkü.

Üstte bir arkadaş ödenmiyor dedi kafam karıştı şimdi.
Amazon gibi bir site, Asus'un 1 yıl garantisi oluyor alırsanız. Vergisiyle veriyorsunuz.

Bunlarında tadından kaçmayın.

Bunlarında tadından kaçmayın.
Aman aman, 20.3 kötü, 21.2.2'de ısınma sorunu var. 19.7 güzel ancak.

Kasa kalitesi kötü, içindeki bileşenler iyi. Abra kasasını kullanıyor.
Tamamdır. 19.7 iyi o zaman .d
Ama bence biraz daha bütçe arttırım ROG alanı almak çok daha mantıklı olur malzeme kalitesi vb konularda çok daha iyi sonuçta.
Alma şu videoyu incele.
.......................png
ROG zaten birbiriyle uyumlu değil sjsjsjjs

Son düzenleme:
ROG STRIX alma deyip yerine Excalibur, Monster vesaire öneren arkadaşlar olmuş siz bunlara aldanmayın. Attığınız MSI cihaz biraz sıcak çalışıyor fakat bu nedenle performans kaybı gibi bir sorunu olduğunu hiç kimseden duymadım, ayrıca bu donanımda cihazlar 80-90 dereceleri görüyor. Laptop bu nihayetinde çok serin bir çalışma beklemeyin. Attığınız ASUS malzeme kalitesi olarak 10 numara cihaz kesinlikle üzmez, içindeki kart de gayet güzel ve tercih edilebilir. MSI içinde ge ve gl serilerine de bakın ama yerinizde olsa o ASUS'u alırdım sanırım ekran da 240Hz.

Hocam yapmayın MSI en iyi Gaming laptop üreticilerinden ASUS daha bu işin (Gaming laptop üretimi ) ortalarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı