14.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
14000
@PuMaT Sen gel burada monster öner sonra bana gül ne boş adamsın sen ya.
Her "Monster" kötü değildir.
Senin önerdiğin laptop geçen hafta 12000TL idi. O laptopa 15k vermek saçmalık.
Sırf Monster diye değil servis köşelerinde sürünmek isteyen alabilir.
Servislerinin iyi olduğunu söyleyen de var, kötü olduğunu da. Deneyimlemediğim için bilemem fakat duyduğum yorumlar genelde olumluydu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf "Monster" diye ön yargılı olmayın. Sağlam ve güzel bir laptoptur.
Donanım olarak şüphem yok, kasa olarak öyle diyorsanız öyledir hocam. Fakat yakın arkadaşlarımdan kullananlarda (aynı kasa değil) yazılımsal şikayetler çok fazla. Açıkçası çekiniyorum.
Hocam MSI'ın en kötü kasasını Tracer modeli kullanıyor. Bu cihazın kasası iyidir.
İyi bir kampanya yakalayamazsam listemin en üstünde bu cihaz olacak sanırım. Peki klavye kısmı alüminyum mu, MSI'ın plastik olanları çok laylaylom oluyor da?

Her "Monster" kötü değildir. Bunu anlamayacak kadar cahilsen bilemem.
Senin önerdiğin laptop geçen hafta 12000TL idi. O laptopa 15k vermek saçmalık.

Servislerinin iyi olduğunu söyleyen de var, kötü olduğunu da. Deneyimlemediğim için bilemem fakat duyduğum yorumlar genelde olumluydu.
Ya 14 bin TL elimde olacak Monster alacağım çin işkencesi yapmaları lazım neden o kadar bütçeyle dandik bir şey alayım?

Bir laf vardır 7 inde ne isen 70 inde de osundur ve ben genel olarak Monster markasını önermiyorum.
Asus Tuf A15'in de ısınma sorunları var. Hatta baya ısınır cihaz. Ama diğer serileri gayet iyidir. Özellikle ROG serisi. Bir serisi kötü diye şimdi bütün markanın laptoplarını kötü ilan etmek saçma değil mi? Monster'da öyle. Abra serisi rezalet ama Tulpar v21 ve v22 cidden iyi, sorumsuz cihazlar. Ön yargı yapmayın lütfen.

Geri
Yukarı