14.000 TL laptop önerisi

Bütçe
12000-14000

Cosecx

Picopat
Daha fazla  
Uzun uğraşlar sonucu kafamda alacağım laptop markalarını sıraladım.

Sizlerden isteğim; içinde MSI, ASUS, HP gibi markaların olduğu laptoplar önermeniz.

Bütçe 300 ila 500 lira arasında esneyebilir.

Taksitle alacağım için vade farkı az olan bir site önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun uğraşlar sonucu kafamda alacağım laptop markalarını sıraladım.

Sizlerden isteğim; içinde MSI, ASUS, HP gibi markaların olduğu laptoplar önermeniz.

Bütçe 300 ila 500 lira arasında esneyebilir.

Taksitle alacağım için vade farkı az olan bir site önerirseniz sevinirim.
Acer almanı şiddetle tavsiye ederim. Nitro serisi. Asus alma özellikle TUF serisi. Acer almayıp tuf aldığıma çok pişmanım. Bu kadar sıkıntılı bir cihaz herhalde yoktur başka. Türünün ilk ve son örneği resmen.

Hocam 20 haziranı bekleyin amazon global prime günü yapacak güzel indirimler olur yurt içi ve yurt dışı sitelerinde, yurt dışından tahminim 14 milyara 3070 bile alırsınız indirime girerse.

Acer almanı şiddetle tavsiye ederim. Nitro serisi. Asus alma özellikle TUF serisi. Acer almayıp tuf aldığıma çok pişmanım. Bu kadar sıkıntılı bir cihaz herhalde yoktur başka. Türünün ilk ve son örneği resmen.
Hocam 20 haziranı bekleyin amazon global prime günü yapacak güzel indirimler olur yurt içi ve yurt dışı sitelerinde, yurt dışından tahminim 14 milyara 3070 bile alırsınız indirime girerse.

MSI GF65 Thin 10UE-045XTR i7-10750H 16GB 512GB SSD 6GB GeForce RTX 3060 15.6" Full HD FreeDOS Gaming (Oyuncu) Notebook - incehesap.com
Düşünüyorum hocam.

Geri
Yukarı