14.000 TL laptop önerisi

Bütçe
14.000 TL’ye kadar
Pavilion'da ısınma sorunları duydum + olarak da fanlarda sorun olduğunu söylüyorlar kasaya sürtme vs. 3050 gerçekten tercih etmemelisiniz bu fiyat bandında ama cidden bunları istiyorum diyorsanız ASUS'u ROG alınır.

Hiç kale alınmayacak servis yerine uzun kuyruklu ilgilenen servisi tercih ederim ayrıca randevu sistemi bu olaylar olmasın diye var.
Anladım hocam. Benzer şeyleri tekrardan sorup duruyor gibi olacağım ama bildiğiniz üzere Asus TUF’lar ROG’a göre daha uygun. TUF’ların herhangi bir tersliği bulunuyor mu yoksa sadece ROG’lardan biraz daha az kaliteli mi? Bir de yukarıdaki Lenovo IdeaPad 5 Pro hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Anladım hocam. Benzer şeyleri tekrardan sorup duruyor gibi olacağım ama bildiğiniz üzere Asus TUF’lar ROG’a göre daha uygun. TUF’ların herhangi bir tersliği bulunuyor mu yoksa sadece ROG’lardan biraz daha az kaliteli mi? Bir de yukarıdaki Lenovo IdeaPad 5 Pro hakkında ne düşünüyorsunuz?

birşey değil hocam.

Anladım hocam. Benzer şeyleri tekrardan sorup duruyor gibi olacağım ama bildiğiniz üzere ASUS TUF'lar ROG'a göre daha uygun. TUF'ların herhangi bir tersliği bulunuyor mu yoksa sadece ROG'lardan biraz daha az kaliteli mi? Bir de yukarıdaki Lenovo Ideapad 5 Pro hakkında ne düşünüyorsunuz?

ROG'lar soğutma ve malzeme kalitesi olarak daha iyi TUF'lar ise eskiden ısınma problemliydi o yüzden ROG daha iyi olur gibi.

Hayırlısı olsun sorun çıksa bile (çıkacağını sanmıyorum) 24 günlük ürün iade seçeneği vs. Derken ürün elinizde olur en kötü iade edersiniz.
Hayırlısı olsun sorun çıksa bile (çıkacağını sanmıyorum) 24 günlük ürün iade seçeneği vs. derken ürün elinizde olur en kötü iade edersiniz.

14 *

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı