14.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
14000

Novem

Hectopat
Selamlar, genel olarak oyun ve okul odaklı bir laptop istiyorum.

14.000 TL değerinde olmasını tercih ederim, bana kolay taşınabilirlik lazım olduğu için kasa toplamadım.
Konuyu açma sebebim kararsız kalmamdan dolayıdır, aklımdaki Monster Tulpar T7 v20.3.2'dir.
Monster'i hiç kullanmadım eğer Monster marka olarak tavsiye ederseniz almayı düşünüyorum çünkü bu fiyata bu sistem uygun geliyor.

Monster oyun odaklı değil F/I odaklı, Lenovo Ideapad Gaming 3 (kasasını sevmiyorum zevk meselesi) ve Acer Nitro serisine bakabilirsiniz.

14.000 TL değerinde olmasını tercih ederim, bana kolay taşınabilirlik lazım olduğu için kasa toplamadım.
Konuyu açma sebebim kararsız kalmamdan dolayıdır, aklımdaki Monster Tulpar T7 v20.3.2'dir.
Monster'i hiç kullanmadım eğer Monster marka olarak tavsiye ederseniz almayı düşünüyorum çünkü bu fiyata bu sistem uygun geliyor.
Eğer bekleme şansınız varsa Acer Predator Helios 300 arada bir indirime giriyor ve 11 yada 15 bine düşüyordu diye hatırlıyorum. Kaliteli ve önerilen bir laptop.

Ben 3 gun once siparis ettim.

Webcam, numpad ihtiyacim yok zaten,
Mux switch olsa iyi olurdu ama onu da onemsemiyorum. (Rehber: MUX Nedir? Ne işe yarar?)
sRGB %62.5 olmasina herkes kotu demis ama, hic sRGB %100 kullanmadim, o yuzden ekranin kotulugunu hissedecegimi sanmiyorum.
(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
) sagdakinden birazcik daha az renk var, onemseyip onemsememek size kalmis. Ekran kalitesin onemli ama Turkiye`nin su anki ekonomisinde 14bin tl de cok onemli. bunun bir ustu artik 17k dan baslar.
Max p, Maximum Graphic Power (with DB2.0):130 W

Ben 3 gun once siparis ettim.

Webcam, numpad ihtiyacim yok zaten,
Mux switch olsa iyi olurdu ama onu da onemsemiyorum. (Rehber: MUX Nedir? Ne işe yarar?)
sRGB %62.5 olmasina herkes kotu demis ama, hic sRGB %100 kullanmadim, o yuzden ekranin kotulugunu hissedecegimi sanmiyorum.
(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
) sagdakinden birazcik daha az renk var, onemseyip onemsememek size kalmis. Ekran kalitesin onemli ama Turkiye`nin su anki ekonomisinde 14bin tl de cok onemli. bunun bir ustu artik 17k dan baslar.

Max p, Maximum Graphic Power (with DB2.0):130 W
Max-p ise kesinlikle bu paraya alınacak en iyiler arasın da bence.

Markayı değil de, V20 serisini önermiyoruz. O kadar çıkıp dünyanın en ucuz 3060 laptopu unvanını taşıyan, binbir sorun çıkarma potansiyeline sahip, kalitesinin çok zayıf olmasından mütevellit uzun vadede baş ağrıtacak bir model almak istemezsiniz diye düşünüyorum
ROG alın arkanıza yaslanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı