14.000 TL laptop tavsiyesi

ssfer

Centipat
Maksimum 14 bin TL, düşük olabilir, küsüratlı olarak da geçebilir ama 15 bin olmasın. Rica etsem yardımcı olur musunuz? (RTX şart arkadaşlar)

Son düzenleyen: Moderatör:

i7-9750H
16GB RAM
RTX 2070
144Hz IPS Ekran
1TB HDD
512GB SSD
17.3" Ekran

Bence kesinlikle kaçmaz 13 bin liraya.
düşünceğin teşekkürler çok ısınma problemi var mıdır ?
bunu çok düşündüm 1 haftadır araştırıyorum hatta ancak 100 dereceye kadar çıkabiliyormuş birde biraz sesliymiş onun için bunu almayı düşünüyorum çok teşekkür ederim yorumun için iyi ki varsınız bu arada ilk bilgisayarım olcak 16 yıl içinde :)

Düşünceğim, teşekkürler çok ısınma problemi var mıdır?

OMEN serisi oyuncu odaklı bir seri. Sanmıyorum çünkü normal iş odaklı ve iyi donanımlı bir bilgisayar seçilse belki ısınma problemi olabilirdi fakat bu tarz serilerde soğutma blokları, fanlar falan ekstra özen gösterilerek dizayn ediliyor. Kullanım koşulu da önemli elbet. Battaniyenin üstüne koyarsanız alev alır bilgisayar. Masanın malzemesi bile önemli. Ne olursa olsun ben dizüstü sahibi olsam ve oyun oynayacaksam özel bir aparat yaptırır öyle oynarım alt tarafı hava alsın diye. Nihayetinde büyük donanımları küçük alana sığdırıyorlar ve güçlü donanımlar olduğu için ısınmaları da normal.

Ekleme: Mesela şöyle bir şey tasarladım. Ben oyun için dizüstü alsam bunun gibi bir şey yapardım üstüne koymak için.
2020-04-14 15_00_45-Window.jpg

Son düzenleme:

i7-9750H.
16 GB RAM.
RTX 2070.
144Hz IPS ekran.
1TB HDD.
512 GB SSD.
17.3" ekran.

Bence kesinlikle kaçmaz 13 bin liraya.

Merhaba abicim bu ürünü alacaktım kesin olarak senin dediğin gibide bir soğutucu alacaktım ancak ben şanssızlığımı yine kullandım galiba ürün tükenmiş :(
başka tavsiyen varsa söyleyebilirsin.
Adamlar yemin etmiş bana bilgisayar vermeyecekler bu tükenen 2.ürün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı