14.000 TL Monster laptop önerisi

U iş bilgisayarı işlemcisi, h ise oyun bilgisayarı işlemcisi. GHz çalışma saat hızı, çekirdek ise bu hızda çalışan parçalar. Thread ise yazılımsal olarak çıkılabilen çekirdek sayısı diye biliyorum.

Render almak nedir? İ9 işlemci neden o iş için gerekli? İ9 olanda h'nin yanındaki k ne demek? Ayrıca i7'nin yanındaki 5 basamaklı sayılar neye göre artıyor?

Render almak nedir? İ9 işlemci neden o iş için gerekli? İ9 olanda H'nin yanındaki k ne demek? Ayrıca i7'nin yanındaki 5 basamaklı sayılar neye göre artıyor?

Render işlemciyi çok zorlar o yüzden güçlü bir işlemci gerekir. K ona hız aşırtması yapılabildiğini belirtiyor diye biliyorum. Ama laptopta önerilmez maazallah aleti yakarsınız. Artması özelliklerininde arttığını belirtiyor. Yani isimlendirme, Opel Corsa vardır astra vardır insignia vardır, onlar gibi isimlendirme.

Render işlemciyi çok zorlar o yüzden güçlü bir işlemci gerekir. K ona hız aşırtması yapılabildiğini belirtiyor diye biliyorum. Ama laptopta önerilmez maazallah aleti yakarsınız. Artması özelliklerininde arttığını belirtiyor. Yani isimlendirme, Opel Corsa vardır astra vardır insignia vardır, onlar gibi isimlendirme.

Peki başka bilgisayarlarla ilgili ayrıntılar var mı bilmem gereken?

Batarya süresiyle ilgili sıkıntın yoksa bunu düşünmeden al. 1-1.5 saat arası idare ediyor maalesef :(
bataryası dışında her şeyi pozitif.
Biraz daha bekle stoklara düşerse bu model en uygunu olacaktır.

Batarya süresiyle ilgili sıkıntın yoksa bunu düşünmeden al. 1-1.5 saat arası idare ediyor maalesef :(
bataryası dışında her şeyi pozitif.
Biraz daha bekle stoklara düşerse bu model en uygunu olacaktır.
Hocam sitenin listelerinden de silinmiş. Yani stokta olmasa bile gelebilecek olan modeller Tulpar'ın tüm modellerinin listesinde gözükürdü. Ancak bu model tüm laptop listesinde de gözükmüyor artık maalesef.

Artık yokluktan sıkılmaya başladım biraz maalesef.

Hocam sitenin listelerinden de silinmiş. Yani stokta olmasa bile gelebilecek olan modeller Tulpar'ın tüm modellerinin listesinde gözükürdü. Ancak bu model tüm laptop listesinde de gözükmüyor artık maalesef.

Artık yokluktan sıkılmaya başladım biraz maalesef.

Linkte haber ver butonu gözüküyor o kalkarsa bir daha gelmiyor diye bilgi verdilerde o listeden kalktığını bilmiyordum. Kötü olmuş hocam ben son partilerde sipariş verdim iade edecektim ama vazgeçtim şarj süresi dışında 10 numara PC.

MSI Alpha 15 alabilirsin onu öneririm ama şu anki fiyatı çok uçuk değmez geçen hafta 10.500TL idi.

Predator olabilir bir de ona bakın isterseniz.

Son düzenleme:
Linkte haber ver butonu gözüküyor o kalkarsa bir daha gelmiyor diye bilgi verdilerde o listeden kalktığını bilmiyordum. Kötü olmuş hocam ben son partilerde sipariş verdim iade edecektim ama vazgeçtim şarj süresi dışında 10 numara PC.

MSI Alpha 15 alabilirsin onu öneririm ama şu anki fiyatı çok uçul değmez geçen hafta 10.500TL idi.

Alpha 15 stoklarında bitmiş, fırsatçılar 13kya satmaya çalışıyorlar.

MSI Alpha 15 alabilirsin onu öneririm ama şu anki fiyatı çok uçul değmez geçen hafta 10.500TL idi.

Valla hocam hem listeden kalkınca hem de forumda gelmeyecek tarzı yorumlar gelince umudumu kesmiştim o seriden.

Msi için hocam RX5500 M bizim rtx'lerden hangisine denk geliyor. RX serileri hiç bilmiyorum

Geri
Yukarı