14.000 TL oyuncu laptopu önerisi

Bütçe
14.000₺

FearlessCan

Decipat
Yer
İstanbul
İyi günler. Almayı düşündüğüm sistem aşağıdadır. Önerileriniz varsa eğer çok memnun olurum. Bütçem 14bin TL daha üstüne çıkmak gibi bir durum mümkün değil.

3060 ACER
Bu bütçeye 8 gb ram mi? Gerçekten şaka gibi 14 bin tl verip 8 gb ram. Gerçekten çok üzülüyorum. Başka modellere bakılabilir. Gamegaraj vs.

KS
KS
pattispattisov

pattispattisov

Picopat
Bu bütçeye 8 GB RAM mi? Gerçekten şaka gibi 14 bin TL verip 8 GB RAM. Gerçekten çok üzülüyorum. Başka modellere bakılabilir. GameGaraj vs.

Bu bütçeye RTX 3060 ekran kartı biraz zor bulunuyor GameGaraj a güvenemiyorum aha önce hiç duymadığım bir marka ismi. 13.500'ün üstüne biraz daha koyup bir 8 GB RAM daha almayı düşünüyordum zaten bende.

378342

Decipat
Makaleler
1
Yer
Nam- ı diğer Airlemur89765
Bu bütçeye 8 gb ram mi? Gerçekten şaka gibi 14 bin tl verip 8 gb ram. Gerçekten çok üzülüyorum. Başka modellere bakılabilir. Gamegaraj vs.

Kalan parayla bir RAM alabilir. Veya dediğiniz gibi Gamegaraj modellere bakılabilir.
Bu bütçeye RTX 3060 ekran kartı biraz zor bulunuyor GameGaraj a güvenemiyorum aha önce hiç duymadığım bir marka ismi. 13.500'ün üstüne biraz daha koyup bir 8 GB RAM daha almayı düşünüyordum zaten bende.

Gamegaraj MSI kasalarını kullanan gayet güvenli bir markadır.

Bu forumdaki Birisine çok benziyorsunuz düşünce olarak. Emin olun o kişi şu an pişman.

KS
KS
pattispattisov

pattispattisov

Picopat
Kalan parayla bir RAM alabilir. Veya dediğiniz gibi GameGaraj modellere bakılabilir.

GameGaraj MSI kasalarını kullanan gayet güvenli bir markadır.

Bu forumdaki Birisine çok benziyorsunuz düşünce olarak. Emin olun o kişi şu an pişman.

Gerçekten GameGaraj'ın bu fiyat segmentinde alınabilecek uygun modellerinden önerebilmeniz mümkün müdür?

Yukarı