14.000 TL oyuncu laptopu önerisi

Bütçe
14.000₺
İyi günler. Almayı düşündüğüm sistem aşağıdadır. Önerileriniz varsa eğer çok memnun olurum. Bütçem 14bin TL daha üstüne çıkmak gibi bir durum mümkün değil.

3060 ACER
Bu bütçeye 8 gb ram mi? Gerçekten şaka gibi 14 bin tl verip 8 gb ram. Gerçekten çok üzülüyorum. Başka modellere bakılabilir. Gamegaraj vs.

Bu bütçeye 8 GB RAM mi? Gerçekten şaka gibi 14 bin TL verip 8 GB RAM. Gerçekten çok üzülüyorum. Başka modellere bakılabilir. GameGaraj vs.

Bu bütçeye RTX 3060 ekran kartı biraz zor bulunuyor GameGaraj a güvenemiyorum aha önce hiç duymadığım bir marka ismi. 13.500'ün üstüne biraz daha koyup bir 8 GB RAM daha almayı düşünüyordum zaten bende.

Bu bütçeye 8 gb ram mi? Gerçekten şaka gibi 14 bin tl verip 8 gb ram. Gerçekten çok üzülüyorum. Başka modellere bakılabilir. Gamegaraj vs.

Kalan parayla bir RAM alabilir. Veya dediğiniz gibi Gamegaraj modellere bakılabilir.
Bu bütçeye RTX 3060 ekran kartı biraz zor bulunuyor GameGaraj a güvenemiyorum aha önce hiç duymadığım bir marka ismi. 13.500'ün üstüne biraz daha koyup bir 8 GB RAM daha almayı düşünüyordum zaten bende.

Gamegaraj MSI kasalarını kullanan gayet güvenli bir markadır.

Bu forumdaki Birisine çok benziyorsunuz düşünce olarak. Emin olun o kişi şu an pişman.

Kalan parayla bir RAM alabilir. Veya dediğiniz gibi GameGaraj modellere bakılabilir.

GameGaraj MSI kasalarını kullanan gayet güvenli bir markadır.

Bu forumdaki Birisine çok benziyorsunuz düşünce olarak. Emin olun o kişi şu an pişman.

Gerçekten GameGaraj'ın bu fiyat segmentinde alınabilecek uygun modellerinden önerebilmeniz mümkün müdür?

Yukarıdaki cihaz iyidir.

Önerin için teşekkür ederim ama 100 ₺ dahi olsa 14 bini aşamıyorum.
Bir de aldıktan sonra hangi RAM'i almalıyım önerebileceğiniz RAM modeli varsa 500₺ civarında atarsanız çok memnun olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı