14.000 TL RTX 2060 Laptop Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Sizden bir yardım istemek durumundayım. Ben cidden bu laptop piyasasında kaybolacağım. Kafayı yiyeceğim harbi. Bir laptop arıyorum. Oyun oynayabileceğim, oyun yapabileceğim, kodlama yapabileceğim bir laptop. Şöyle ki beni en az 4 sene götürmesi lazım. Onun için ekran kartı RTX 2060 olan bir makine lazım.İstediğim özellikleri aşağı belirteceğim:
-i7 10750H veya Ryzen 7 4800H.
-RTX 2060.
-Minimum 16 GB RAM.
-Minimum 1TB HDD + 256 GB SSD,
-Minimum 120 Hz bir ekran.
-15.6 inç veya 17.3 inç fark etmez.
-Batarya süresi günlük kullanımda minimum 3,5 - 4 saat olsun.
-Windows 10'un kurulu olup olmaması fark etmez.
-Güzel bir klavyesi olsunm
-Kasası sağlam olsun.

İsteklerim bu bir laptop'tan. Bunun için maksimum çıkartabileceğim bütçe 14.000TL. Ama illaki de maksimum fiyatın kapısını çalmaya gerek yok. Biraz daha düşük olsa da olur. Marka takıntımız yok. Ama bazı markalarda ürünler çok iyi fiyatlara satılıp batarya süresi vasat oluyor. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Hayır değil ,4. Nesil Ryzen'ler patlayacak diğer firmalar da getirse 14000 TL'ye rahat ryen 9. nesil işlemcili laptop alınır o anlamda bu modeli sundum

Tam anlamadım demek istediğinizi hocam, yeni Ryzen 4 serisi kullanan laptoplar piyasada satışa sunulunca, bu laptop 14 k cıvarında alınabılır mi demek istediniz? Neredeyse 2 aydır stokta yokta Türkiye'de.

Tam anlamadım demek istediğinizi hocam, yeni Ryzen 4 serisi kullanan laptoplar piyasada satışa sunulunca, bu laptop 14 k cıvarında alınabılır mi demek istediniz? Neredeyse 2 aydır stokta yokta Türkiye'de.
Hayır bu özelliklere sahip başka laptoplar çıkacak ve 12-14 k arası olacak. Dell HP Msi gibi. Bunlar çıkınca asus da rekabete katılmak isteyecek ve stok yenileyecek

Merhaba arkadaşlar. Sizden bir yardım istemek durumundayım. Ben cidden bu laptop piyasasında kaybolacağım. Kafayı yiyeceğim harbi. Bir laptop arıyorum. Oyun oynayabileceğim, oyun yapabileceğim, kodlama yapabileceğim bir laptop. Şöyle ki beni en az 4 sene götürmesi lazım. Onun için ekran kartı RTX 2060 olan bir makine lazım. İstediğim özellikleri aşağı belirteceğim:
-i7 10750H veya Ryzen 7 4800H.
-RTX 2060.
-Minimum 16 GB RAM.
-Minimum 1TB HDD + 256 GB SSD,
-Minimum 120 Hz bir ekran.
-15.6 inç veya 17.3 inç fark etmez.
-Batarya süresi günlük kullanımda minimum 3, 5 - 4 saat olsun.
-Windows 10'un kurulu olup olmaması fark etmez.
-Güzel bir klavyesi olsunm.
-Kasası sağlam olsun.

İsteklerim bu bir Laptop'tan. Bunun için maksimum çıkartabileceğim bütçe 14.000TL. Ama illaki de maksimum fiyatın kapısını çalmaya gerek yok. Biraz daha düşük olsa da olur. Marka takıntımız yok. Ama bazı markalarda ürünler çok iyi fiyatlara satılıp batarya süresi vasat oluyor. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Al hatta bu 2070S.

Yeni konular

Geri
Yukarı