14.000 TL Sistem Önerisi

Ama monitörü kaliteli almak istiyorum diyorsanız ikisi arasında bir tercih yapın size kalmış, ben olsam Corsair alırdım soğutmayı elime para geçene kadar (evinizde TV varsa) televizyonda kullanırdım ki zaten öyle yaptım şu an memnunum işimi görüyor sistem ve monitör.
Şu aşamada sıvı soğutmaya fazladan para vermek bana çok mantıklı gelmiyor en başta aklımda bile yoktu açıkçası ama ileride geliştirmeyi düşündüğüm parçalar arasına ekleyeceğim.

3900X olan bir şey alınabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CAD programları INTEL ile daha entegre ve stabil bir şekilde çalışıyor diye biliyorum. O yüzden aslında ilk tercihim güçlü bir INTEL işlemci oldu. Attığınız videoda CAD programları ile test yapılmamış ama kullandığım diğer programlarda neredeyse kafa kafaya 3900X ile o yüzden bütçemi daha da arttırmak istemiyorum şu aşamada.

O fiyata 3060tj ekran kartı alinir, i7 yerine r5 5600x onbellek sayesinde daha iyi is cikarticaktir bence

İlk sistem ikincisine göre daha iyi fakat bu bütçeye 2070 Super yakışmamış. Şubatın ortasından sonra stoklar düzelmeye başlayacak. O zaman rahat 3060 Ti, 3070 sistem toplanır bu bütçede.

İlk sistem ikincisine göre daha iyi fakat bu bütçeye 2070 Super yakışmamış. Şubatın ortasından sonra stoklar düzelmeye başlayacak. O zaman rahat 3060 Ti, 3070 sistem toplanır bu bütçede.

Dostum sana da teşekkür ederim ama lütfen konunun tarihine bakalım, sistemi toplayalı 6 ay kadar oluyor zamanında o bütçeye maksimum o kart vardı, ilgine teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı