14.000 TL'ye Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
14000-15000
Çok uzun saatler oyun oynayan biri değilim. Ne kadar süre sonra görülmeye başlıyor problem?

Bende o kadar uzun sure oynamadıgım için pek bilmiyorum :D ama 2-3 saat sonra yuzde 5 dusme gordum yakuza 0'da sistemi daha cok yoran oyunlarda daha cok gidiyor.

İşin ilginç kısmı ben 3050 Ti modelini inceledim ve sorunu çözdüm. Yapamayan arkadaşlar var. Şansızlık mı yoksa onlar mı yapamadı bilmiyorum.

İşin ilginç kısmı ben 3050 Ti modelini inceledim ve sorunu çözdüm. Yapamayan arkadaşlar var. Şansızlık mı yoksa onlar mı yapamadı bilmiyorum.

Sizin dediğiniz şeylerı Intel'li versiyonda ben bulamadım hocam, siteden tum driverları ındırdım ama bir şey değişmedi

Bende o kadar uzun sure oynamadıgım için pek bilmiyorum :D ama 2-3 saat sonra yuzde 5 dusme gordum yakuza 0'da sistemi daha cok yoran oyunlarda daha cok gidiyor.

Çok sorun teşkil etmez gibi duruyor. Olmadı garantiden adaptör değiştiririz. En bütçeme uygun model o gibi duruyor.

Bundayım şu an başka önerileri olan varsa alabilirim.

Çok sorun teşkil etmez gibi duruyor. Olmadı garantiden adaptör değiştiririz. En bütçeme uygun model o gibi duruyor.

Bundayım şu an başka önerileri olan varsa alabilirim.

Reis 3050 Ti olanını alsana :) Pardon 3050 Ti diyorum. Şu ikisine bir bakar mısın?

Dostum çoğu arkadaşım sisteme kanıp Acer aldılar ve şu an o kadar pişmanlar ki sana anlatamam. Isınma sorunları tabii ki olabilir sonuç olarak incecik bir anakarta yüksek performans yüklüyorlar bunu zaten göz önüne almışsındır. Ben olsam Monster alırdım Acer'i kesinlikle tavsiye etmiyorum gerçekten servisi ve müşteri temsilcisi de rezalet ama Monster'da ömür böyü garanti veriyorlar ayrıyeten kargo ücretleri vb şeyleri de karşılıyorlar müşteri hizmetler ve servisi çok iyi kutu içeriği ve performans olarak da memnun eder. AMD sistemlerden de kaçınmanı şiddetle tavsiye ediyorum.

Evet Acer'in sorunlari olabilir Clevo gibi Monster'dan zirt pirt teknik servisle ugrasmiyorsun koklu firma Aspire 7 gercekten iyidir.

Reis 3050 Ti olanını alsana :) pardon 3050 Ti diyorum. Şu ikisine bir bakar mısın?

16000 TL'ye çıkamıyorum ya. Babamı ikna edemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı