14.000TL laptop önerisi

Bütçe
Max 15000tl

egesayracc

Attopat
Daha fazla  
Merhabalar. Şu ürün bu ara çok popüler
Lenovo Legion 5 AMD Ryzen 5 5600h 16 GB 512 GB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 82JU00EBTX.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...magaza=Hepsiburada&url_src=ios-product-detail 14000TL bütçe ile alınmalı mı? Aslında gönlümde 17.3 inc bir laptop yatıyordu fakat sorunsuz olan bulamadım. 11 Ekim'de üniversitem başlıyor bilgisayar programcılığı okuyorum hem yazılım hem Gaming için kullanacağım önerilerinizi bekliyorum.

Bence kesinlikle alınır çünkü hem Türkiye'de hemde yurtdışında çok fazla ilgi görüyor. Şuan yurtdışındayım ve 1100€'ya bunu alabiliyorum fakat onun yerine aynı fiyata Rog Strix G15 - 2060'lı serisini tercih ettim işlemcisinden ve şıklığından dolayı. Ama son zamanlarda o kadar çok bu laptopla ilgili yorum görüyorum ki iade edip bundan mı alsam diyorum :D Beni tek düşündüren yanı R5 5600H kısmı. Benim aldığımda i7 10750H var. Genel kullanımda daha iyi olacağını düşünüyorum. Ha ben sürekli güncel oyunları takip edip, indirip oynayayım insanı olmadığım için şıklığa, işlemciye ve ufak tefek parça kalitelerinden dolayı böyle bir tercih ettim. Son olarak kesinlikle alınır, yurtdışında 1 haftadır araştırıyorum çok sağlam F/P ürünü olduğunu herkesten okudum. Hiçte sağlıksız bir yorum göremedim.

Hocam ben ne yapmalıyım bu bütçeye 1 aydır delireceğim hangisini almak istesem zamlandı Legion 5'i alıp geçiyim mi? V25.1 15'ten cıkarsa alabilirim fakat daha ğstünü veremem sizce kaçtan çıkar?
Yazdığı fiyattan çıkar hocam. Eğer erişebilirsiniz alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı