14.000TL Laptop Önerisi

AcarCnr

Kilopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar her zaman masaüstü bilgisayar oyuncusu olmuşumdur. Fakat şuanki işimden dolayı yurtdışında çalışıyorum. Bu da seyahat etmemi gerektiriyor. Bu yüzden 1 adet oyuncu laptopu almaya karar verdim. Malesef bu paraya çok güzel bir masaüstü daha toplanır ama yapcak birşey yok. Sürekli yanımda taşıyabileceğim bir bilgisayara ihtiyacım var. İstediğim özellikler ;
-RTX ekran kartı olmalı,
-Ekran boyutu 17.3" olmalı,
-144 Hertz ekran olmalı ve ms değeri düşük olmalı. (Ms değeri sadece Monster laptoplarda yazıyor diğerlerine ulaşamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.) İlerde oyuncu monitörü alıp bağlarım belki, tek sıkıntı taşımak. :)

Amacım bu laptop ile sadece oyun oynamak ve enstrüman kaydı yapmak. İş için şirketin verdiği laptopum var Bütçem aşağı yukarı bu seviyelerde, özellikle daha önce gaming laptop kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim.

Yurtdışından alma ihtimaliniz varsa bu sitede 15.400 ama kur farkı çok olduğu iiçin yurtdışında 14000 e alınır diye tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı