14 Bin TL Gaming Laptop Önerisi

YILSUK11

Kilopat
Makaleler
1
Oyun ve iş için bilgisayar arıyorum. Intel olsa daha iyi olur ama çok fark edecekse AMD'ye de razıyım. Bu modeli düşünüyorum sizce alınır mı?

@messinicocugu Peki bu laptop nasıl ASUS almak istiyorum sizce aralarinda çok fark var mı?

Tabii bayağı fark var ekran kartı çok daha güçlü 85W 3050 Ti ASUS'ta ise 75W 3050 işlemci olarak da çok daha güçlü 5600h.

Tabii bayağı fark var ekran kartı çok daha güçlü 85W 3050 Ti ASUS'ta ise 75W 3050 işlemci olarak da çok daha güçlü 5600h.
Hocam yerel bir bilgisayarcıyla görüştüm makul bir fiyata bu cihazı alacağım. Kutusu faturası duruyor garantisinin bitmesine de 1.5 yıldan daha fazla var. Linkini attığınız lenovodan 600 TL daha ucuza gelecek. Sizce cihaz alınır mı ? Apex legends gibi Fifa 22 gibi oyunlar oynayacağım.

Hocam yerel bir bilgisayarcıyla görüştüm makul bir fiyata bu cihazı alacağım. Kutusu faturası duruyor garantisinin bitmesine de 1.5 yıldan daha fazla var. Linkini attığınız lenovodan 600 TL daha ucuza gelecek. Sizce cihaz alınır mı ? Apex legends gibi Fifa 22 gibi oyunlar oynayacağım.
Alınmaz. Arkadaşın attığını al.

RTX takıntısı yoksa 3050 Ti yerine 1660 Ti bulunan bir laptop alması daha mantıklı değil mi hocam? 4 GB VRAM bazı oyunlara yetmemeye başladı bile. İleride sıkıntı çıkabilir.

1660 Ti bilgisayar alacaksa ikinci elde alabilir çünkü sıfır olan iyi 1660 Ti laptopların fiyatı 3060 laptoplar ile yarışıyor.
bunda w değeri az diye biliyorum hocam birde işlemcisi daha çok iş için bir işlemci daha ucuza alternatif olarak bu modele bakabilirsin rami 8x2 yapıp alırsın:

Geri
Yukarı