14 Bin TL laptop önerisi

Bütçe
10-14 Bin TL

Schizzo

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. 1-2 hafta içerisinde bir laptop alacağım. Mühendislik öğrencisiyim ve oyun oynuyorum. Yani bir Gaming laptop arıyorum fakat benim için sarj süresi de biraz önemli Online derslerimden dolayı. Zoom ve Google Chrome açıkken, minimum 2.5-3 saat sarj süresi gitmesi benim için önemli. Bu kadar para vermişken en az 2060'lı bir bilgisayar istiyorum. Monster T7 V19.7 modelini bayağı beğendim alacaktım fakat yetkiliyle konuştuğumda sarjının 2 saatten fazla gitmeyeceğini söyledi. Ayrıca bu modeli kullananlar varsa sarj süresi hakkında bilgi verirse de oldukça sevinirim.

Son düzenleme:
Şarj takılı değilken güç tasarrufu moduna almasına rağmen mi 2 saatte bitiyormuş?
2070 in çok fazla güç tükettiğini söyledi, ortalama 2 saat civarı gideceğini söyledi.
14 bin TL bütçe ile Monster'a bulaşmamanı öneririm. MSI, Asus, Dell gibi daha kaliteli markalara yönelmeni öneririm.
Monster'ın 19.7 kasası bayağı övülüyor ve araştırdığımda benim de hoşuma gitti o yüzden o modeli düşünüyordum, sizin bu markalardan öneriniz var mı ?

2070 in çok fazla güç tükettiğini söyledi, ortalama 2 saat civarı gideceğini söyledi.

Monster'ın 19.7 kasası bayağı övülüyor ve araştırdığımda benim de hoşuma gitti o yüzden o modeli düşünüyordum, sizin bu markalardan öneriniz var mı ?
Hocam 2070 boştayken niye güç tüketsin? Şarjda takılı değilken bir zahmet oyun oynamayın. Zoom gibi programlar ekran kartını kullanmaz.

19.7 gayet iyi bir model bu arada. Alınabilir kesinlikle.
14 bin TL bütçe ile Monster'a bulaşmamanı öneririm. MSI, Asus, Dell gibi daha kaliteli markalara yönelmeni öneririm.
19.7 modeli sorunsuz bir model. Nadir bir olay.

Kasa kasa bilgim yok ama genel olarak Monster'a güven olmayacağını (en azından kasa kalitesine) biliyorum. Benim içimden geçen hep Dell oldu ama bu zamana kadar sadece 2 bilgisayarım oldu ve maalesef Dell alamadım.

Şu model nasıl sizce?
Oyun oynayacağını düşünüp öyle demiş olabilir. Online derste 2070 devreye girmeyeceği için şarjı daha uzun gidecektir diye düşünüyorum.

Hocam 2070 boştayken niye güç tüketsin? Şarjda takılı değilken bir zahmet oyun oynamayın. Zoom gibi programlar ekran kartını kullanmaz.

19.7 gayet iyi bir model bu arada. Alınabilir kesinlikle.

19.7 modeli sorunsuz bir model. Nadir bir olay.

Kasa kasa bilgim yok ama genel olarak Monster'a güven olmayacağını (en azından kasa kalitesine) biliyorum. Benim içimden geçen hep Dell oldu ama bu zamana kadar sadece 2 bilgisayarım oldu ve maalesef Dell alamadım.

Şu model nasıl sizce?

Oyun oynayacağını düşünüp öyle demiş olabilir. Online derste 2070 devreye girmeyeceği için şarjı daha uzun gidecektir diye düşünüyorum.
19.7 modeli Gömülü 3 Hücreli Li-Polymer Pil (3S1P 4100mAh / 46.74WH) pilden kullanıyor. Sizce sadece zoom ve chrome açıkken 2 saatten fazla gider mi ? Eğer dediğiniz gibi ise 19.7 modelini almayı düşünüyorum.
Teşekkür ederim öneriler için araştırıyorum.

19.7 modeli Gömülü 3 Hücreli Li-Polymer Pil (3S1P 4100mAh / 46.74WH) pilden kullanıyor. Sizce sadece zoom ve chrome açıkken 2 saatten fazla gider mi ? Eğer dediğiniz gibi ise 19.7 modelini almayı düşünüyorum.
Ya hocam şimdi tam emin değilim. Adam "Şarj halinde değilken oyun oynarken şarj kaç saat gider" sorusunun cevabı olarak 2 saat vermiş olabilir. Ben olsam adamlara şöyle sorarım:

"Şarj halinde değilken, oyun oynamıyorken ve sadece Zoom, Google gibi uygulamaları kullanırken şarj ne kadar gider?" diye sorulabilir hocam.

Geri
Yukarı