14 bin TL laptop önerisi

Bütçe
12-16 bin TL
Peki buna 2 bin TL fark verilir mi?

Peki buna 2 bin TL fark verilir mi?

3060 icin verilir, hem bayağı bir güç farki var hem de VRAM farki var ben olsam bütçe el veriyorsa 3060 daha iyi olur.

Soru biraz kullanım sorusu ama oyun dışı rutin kullanımdaki hız görüntü kalitesi vs için düşünürsek
Macbook air m1 çip 8gb 256gb ile kıyaslanabilir mi?
İncelik, dizayn, marka prestiji önemli değil benim için.

Soru biraz kullanım sorusu ama oyun dışı rutin kullanımdaki hız görüntü kalitesi vs için düşünürsek.
MacBook Air M1 çip 8 GB 256 GB ile kıyaslanabilir mi?
İncelik, dizayn, marka prestiji önemli değil benim için.

MacBook'lar hakkinda bir bilgim olmasa da günlük kullanım vb işlerde daha iyi olduğuna eminimdir ama oyun oynamaniz imkansiz o cihazlarla, amaciniz oyun değilse düşünülebilir.

Galiba böyle anlarda bir de şu etiket ekleniyor @messinicocugu :) forumun raconlarından
yok hocam o modelde indirimde zaten unutmuşum onermeyi butceniz 16binmis
Tamamdır o zaman fiyat değişimi olmazsa sabah bu modeli alayım ben. Yardımlarınız için çok teşekkürler tekrardan zaman ayırdınız.

Galiba böyle anlarda bir de şu etiket ekleniyor @messinicocugu :) forumun raconlarından

Tamamdır o zaman fiyat değişimi olmazsa sabah bu modeli alayım ben. Yardımlarınız için çok teşekkürler tekrardan zaman ayırdınız.

3060 alabiliyorken almanı çok iyi olur bence hocam aradaki farkı veremezseniz Ideapad de iyidir.

Teşekkürler size de. 3060'ı aldım şimdi. Yıllardır oyun bilgisayarı almak kafamda vardı bir türlü kıyamıyordum paraya. Deneyimleyeyim nasılmış

Konu dışı soru oluyor ama bilgisayarı ilk alınca yapılması gereken özel bir şeyler oluyor mu freedos'larda? Yoksa Windows yükleyip sürücüleri güncelleyip devam mı ediyorum

Teşekkürler size de. 3060'ı aldım şimdi. Yıllardır oyun bilgisayarı almak kafamda vardı bir türlü kıyamıyordum paraya. Deneyimleyeyim nasılmış

Konu dışı soru oluyor ama bilgisayarı ilk alınca yapılması gereken özel bir şeyler oluyor mu FreeDOS'larda? Yoksa Windows yükleyip sürücüleri güncelleyip devam mı ediyorum

Windows ve sürücüleri yüklemen yeterli.

Geri
Yukarı