14 bin TL sistem önerisi

Purgatory

Kilopat
Daha fazla  
Genelde FPS olarak Tom Clancy's Rainbow Six: Siege tarzı oyunlar yanında yüksek FPS ile oynayabileceği, m Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 tarzı ve yeni çıkacak oyunları da (yaklaşık 5 sene sıkıntısız götürecek) oynatacak güzel bir masaüstü sistem istiyorum. 13-14 bin TL ile monitör hariç güzel bir kasa toplayabilir miyim? Tavsiyeniz varsa nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde FPS olarak Tom Clancy's Rainbow Six: Siege tarzı oyunlar yanında yüksek FPS ile oynayabileceği, m Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 tarzı ve yeni çıkacak oyunları da (yaklaşık 5 sene sıkıntısız götürecek) oynatacak güzel bir masaüstü sistem istiyorum. 13-14 bin TL ile monitör hariç güzel bir kasa toplayabilir miyim? Tavsiyeniz varsa nelerdir?
Kanki öncelikle merhaba,Kesinlikle hazır sistem almalısın hele bulunduğumuz dönemden dolayı benim tavsiyem,benim arkadaşım 1 ay önce itopyadan karne indirimleri kampanyasında 21k lık sistemi 14k ya aldı eğer gerçekten iyi sistem istiyorsan itopyadaki kampanyaları kovala derim
Bu arada bahsettiğim sistem özellikleri;
İntel i5 12400f
Asus prime h610m-D D4 anakart
Pny rtx3060
Kioxia 500gb ssd
Gamebooster jbst Kasa
Pny 3200Mhz 8x2 16gb rainbow ram
Bu sistemin asıl fiyatı ise 22bin tl
Arkadaşım ise karne kampanyasından 14 bin TL ye aldı:)

Kanki öncelikle merhaba, kesinlikle hazır sistem almalısın hele bulunduğumuz dönemden dolayı benim tavsiyem, benim arkadaşım 1 ay önce İtopya'dan karne indirimleri kampanyasında 21klık sistemi 14K ya aldı eğer gerçekten iyi sistem istiyorsan İtopya'daki kampanyaları kovala derim.
Intel i5 12400F.
ASUS Prime H610M-D D4 anakart.
PNY RTX3060.
Kioxia 500GB SSD.
Game Booster jbst kasa.
PNY 3200MHz 8x2 16 GB Rainbow RAM.
Bu sistemin asıl fiyatı ise 22bin TL.
Arkadaşım ise karne kampanyasından 14 bin TL'ye aldı:)

Ve istediğin şekilde bütün oyunları oynatır sana Cyberpunk'da düşük grafikte 250 falan alırsın bu sistemi araştır bence.

Kanki öncelikle merhaba, kesinlikle hazır sistem almalısın hele bulunduğumuz dönemden dolayı benim tavsiyem, benim arkadaşım 1 ay önce İtopya'dan karne indirimleri kampanyasında 21klık sistemi 14K ya aldı eğer gerçekten iyi sistem istiyorsan İtopya'daki kampanyaları kovala derim.
Intel i5 12400F.
ASUS Prime H610M-D D4 anakart.
PNY RTX3060.
Kioxia 500GB SSD.
Game Booster jbst kasa.
PNY 3200MHz 8x2 16 GB Rainbow RAM.
Bu sistemin asıl fiyatı ise 22bin TL.
Arkadaşım ise karne kampanyasından 14 bin TL'ye aldı:)

Ve istediğin şekilde bütün oyunları oynatır sana Cyberpunk'da düşük grafikte 250 falan alırsın bu sistemi araştır bence.

Kanki konu tarihine bak ayrıca arkadaşın 14K ya kasa hariç muhteşem sistem almış.

Selamlar, bu konuyu açalı yıl olmuş, ben sistem bu ay topladım :D

MSI RADEON RX6800XT GAMINX X TRIO : 14.000 TL
Ryzen 5 5600X : 4150 TL
Sharkoon SilentStorm Cool Zero 850W 80+ Gold PSU: 1600 TL
Silicon Power UD70 2TB PCI-Express 3.0 SSD : 2300 TL

Geri
Yukarı