14 bin TL sistem önerisi

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Önerilere açığım.

Şunu buldum nasıl sizce? Herkes AMD ekran kartları driver vs olayları açısından kötü az ekleyip RTX almak kat ve kat daha iyi diyor sistem atarsanız sevinirim.
Hocam açıkcası NVIDIA kartlarının parasının fazla olmasıda driver vs. yüzünden mesela 8GB olan ekran kartı AMD için konuşuyorum NVIDIA marka 6GB ekran kartıyla fiyat olarak neredeyse aynıdır bana göre AMD Driver vs. yüzünden alınmaz kullanılır mı kullanırsınız tabii ki ama ben NVIDIA ekran kartından yanayım yalansız :).

Tabi bu zamanda para yetmeyince benim bile AMD ekran kartı alsam mı düşüncesine girdiğim oldu tabii ki.

Önerilere açığım.

Şunu buldum nasıl sizce? Herkes AMD ekran kartları driver vs olayları açısından kötü az ekleyip RTX almak kat ve kat daha iyi diyor sistem atarsanız sevinirim.

Oyun performansı istiyorsanız AMD alın fakat driver ve diğer özellikler için NVIDIA alın 3. parti yazılımlarda AMD driver sorunu çıkartabiliyor bazen veya çalışmıyor.

X2;
14.300 gibi birşey yapıyor
@messinicocugu @Emma Stone

Önerilere açığım.

3060 daha pahalıya alıcağınıza 6600 XT sistem almak daha mantıklı oyunlarda 10 FPS fark atabiliyor 6600 XT driver ve arayüz olarak belki NVIDIA daha iyi olabilir ama AMD'de çok düzeltti kendini.

6000 serisinde driver sorunları çok büyük oranda çözüldü. Birim fiyata daha fazla performans verdiğinden dolayı ben AMD ekran kartı almaktan yanayım.
Bu sisteme 5600 ve B550M seçip alabilirsin. Bütçe çıkmazsa bu haliyle de gayet güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı