14 bin TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Yunuss0

Hectopat
Herkese selam aktif olarak Samsung A72 kullanıyorum. A72'yi satarak üstüne biraz ekleyip S22 veya S21FE almayı planlıyorum. A72'yi satmamın sebebi arkasının plastik oluşu ve S serisi kadar tatmin etmemesi açıkçası. Arkasının plastik olması fazla önemli olmasa da hissiyat ve şıklık olarak beni tatmin etmiyor. Telefonda oyun oynamıyorum ve kamera ve sosyal medya için kullanıyorum, bu etkenlere bağlı olarak öneri yapabilirsiniz. Samsung dışı bir Android cihaz düşünmüyorum.

Herkese selam aktif olarak Samsung A72 kullanıyorum. A72'yi satarak üstüne biraz ekleyip S22 veya S21FE almayı planlıyorum. A72'yi satmamın sebebi arkasının plastik oluşu ve S serisi kadar tatmin etmemesi açıkçası. Arkasının plastik olması fazla önemli olmasa da hissiyat ve şıklık olarak beni tatmin etmiyor. Telefonda oyun oynamıyorum ve kamera ve sosyal medya için kullanıyorum, bu etkenlere bağlı olarak öneri yapabilirsiniz. Samsung dışı bir Android cihaz düşünmüyorum.

Realme GT2 Pro öneririm.

Herkese selam aktif olarak Samsung A72 kullanıyorum. A72'yi satarak üstüne biraz ekleyip S22 veya S21FE almayı planlıyorum. A72'yi satmamın sebebi arkasının plastik oluşu ve s serisi kadar tatmin etmemesi açıkçası. Arkasının plastik olması fazla önemli olmasa da hissiyat ve şıklık olarak beni tatmin etmiyor. Telefonda oyun oynamıyorum ve kamera ve sosyal medya için kullanıyorum, bu etkenlere bağlı olarak öneri yapabilirsiniz. Samsung dışı bir Android cihaz düşünmüyorum.

S21 FE almanı tavsiye ederim.

Hocam o kadar fark edecek bir şey mi bahsettiğiniz parça. S22 daha güncel bir cihaz olduğu için onu tercih etmek bana daha mantıklı gelmişti. Ancak S22'nin bataryası da S21 FE'ye göre düşük.

Hocam S22 işlemci yüzünden bataryası çabuk bitiyor. Batarya sorun değil powerbank alırım diyorsan al.

Geri
Yukarı