14 Çekirdekli Core i9-12900H Mobil İşlemci Yolda

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
11. Nesil Intel Tiger Lake İşlemciler

Intel ve AMD, masaüstü platformun yanı sıra mobil platformda da rekabete devam ediyor. Bu kez karşımızda 20 iş parçacığına sahip Core i9-12900H mobil işlemci var. Core i9-12900H, Ashes of the Singularity’de en düşük kalite ön ayarında test edildi. Bu da testleri farklı donanımlarla karşılaştırmayı zorlaştırıyor, ancak en azından Core i9-12900H adında 20 iş parçacıklı bir […]

Devamı: 14 Çekirdekli Core i9-12900H Mobil İşlemci Yolda
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bir an dünyada tek 2 çekirdek kullanan benim galiba diye düşünürken bunu görünce sevindim :D
Ama işlemcinizin 4 çekirdek olduğunu öğrenince galiba evet gerçekten bu devirde 2 çekirdek işlemci kullanan sayılı kişilerdenim dedim.

Bir an dünyada tek 2 çekirdek kullanan benim galiba diye düşünürken bunu görünce sevindim :D
Ama işlemcinizin 4 çekirdek olduğunu öğrenince galiba evet gerçekten bu devirde 2 çekirdek işlemci kullanan sayılı kişilerdenim dedim.
İ5-760 kullanan birisi var😀
İ5-760 kullanan birisi var

11. Nesil Intel Tiger Lake İşlemciler

Intel ve AMD, masaüstü platformun yanı sıra mobil platformda da rekabete devam ediyor. Bu kez karşımızda 20 iş parçacığına sahip Core i9-12900H mobil işlemci var. Core i9-12900H, Ashes of the Singularity’de en düşük kalite ön ayarında test edildi. Bu da testleri farklı donanımlarla karşılaştırmayı zorlaştırıyor, ancak en azından Core i9-12900H adında 20 iş parçacıklı bir […]

Devamı: 14 Çekirdekli Core i9-12900H Mobil İşlemci Yolda
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Alev alacak laptoplar geliyor gibi...

En azından 4 çekirdek. 2 kullanan az kişi kaldı bu yılda.

Oha. O kadar çekirdekle kuruyemişçi açılır. 😲 😳 Ne gerek var bu kadar çekirdeğe ? Oyunlar zaten tek çekirdek kullanıyor. Tamamen şov amaçlı çıkarılan bir işlemci ve gereksiz. 100 derecede falan çalışır heralde o. Şimdikiler bile 95 dereceyi buluyor. 😳

Yeni konular

Geri
Yukarı