14 günlük Monster laptop nasıl iade edilir?

Valla yazdım ama normalde 10 dakika içinde cevap veren monsterda yarım saattir bildiriminiz alındı demesine rağmen tık yok . Herkes malı satana kadar yanında anasını satayım
Böyle bir cevap geldi ama ben gönderdiğimde bütün para elime geçecek mi abi onu sordum adamlar cevap vermiyor hala bana servis hizmeti sayıklıyor istemiyorum ulan servise yollamayı işte daha önce yollaıp parasının tamamnını geri alan var mı 1.400 gaymeyi çektiler karttan şu an tamamı geri mi yatıyor paranın yoksa öldü kardeşim hadi yallah başka kapıya mı diyorlar

Eki Görüntüle 1119706
Ürünü paketleyip şubeye gönderin iade amaçlı. Almama lüksü yok şu saatten sonra, zaten koşulsuz iade süresi içerisine de giriyormuş madem hiçbir sorun yok. Sağdan soldan telefonla uğraşmayın siz adrese yollayın cihazı, sonra ulaşabilirseniz konuşursunuz ya da onlar zaten arar sizi.

Ürünü paketleyip şubeye gönderin iade amaçlı. Almama lüksü yok şu saatten sonra, zaten koşulsuz iade süresi içerisine de giriyormuş madem hiçbir sorun yok. Sağdan soldan telefonla uğraşmayın siz adrese yollayın cihazı, sonra ulaşabilirseniz konuşursunuz ya da onlar zaten arar sizi.
biraz daha bastır, onlar hep öyle diyorlar. Şikayetçi olacağım tarzında konuş.

Ya şimdi sorunda yaşamak istemiyorum kullandın kullandın yolladın hayırdır adammı koparıyon lan diyip iade almazlarsa uğraş dur şimdi bide onlarla ne yapmak mantıklıdır sizce agalar

Ya şimdi sorunda yaşamak istemiyorum kullandın kullandın yolladın hayırdır adammı koparıyon lan diyip iade almazlarsa uğraş dur şimdi bide onlarla ne yapmak mantıklıdır sizce agalar
Yapman gereken belli yolla geç, kullandın veriyorsun felan diyemez. Adam koskoca yazmış oraya 15 gün koşulsuz iade diye, iade edin geçin.

Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce Monster Tulpar T5 21.4 modelini satın aldım fakat DGPU'yu açtığım takdirde cihaz siyah ekran veriyor ve bu sebepten dolayı cihazın MUX Switch özelliğini kullanamıyorum. 16000 TL ödediğim cihazdan Valorant gibi bir oyunda 160 FPS almakta ciddi derecede sinir bozucu bende Monster yetkililerine yazdığımda çok istiyorsan yolla servise 1 hafta ila 1 ay aralığında eline geçer tekrar cihaz diyorlar. Takdir edersiniz ki bende yeni aldığım bir cihazı 1 ay servise yollamayı istemiyorum. Dolayısıyla cihazı iade edip HP Omen'in yeni çıkan RTX 3060'lı modelini almayı planlıyorum acaba bu cihazı nasıl iade edebilirim yardımcı olabilir misiniz?

Hocam V21 serisinde kolay kolay sıkıntı çıkmıyordu arayıp bildirip servise vs göndermeniz mantıklı olabilir yoksa kullanan birçok kişi var gurupta gayet meemnunlardı.

Yapman gereken belli yolla geç, kullandın veriyorsun felan diyemez. Adam koskoca yazmış oraya 15 gün koşulsuz iade diye, iade edin geçin.
Bugün geçti artık kargolar kapandı ama 15 günden kaaıtları 15 gün içinde onların eline gecmesimi yoksa kargoya vermiş olmamı mı kastediyorlar acaba geçti kardeşim süre alamıyoruz tarzı bi muamele yapacaklar gibi bir his var içimde
Hocam V21 serisinde kolay kolay sıkıntı çıkmıyordu arayıp bildirip servise vs göndermeniz mantıklı olabilir yoksa kullanan birçok kişi var gurupta gayet meemnunlardı.
Valla hocam servise yollamayı hiç istemiyorum kapağını açacaklar bişeyler yapacaklar hep zarar görücek cihaz

Bugün geçti artık kargolar kapandı ama 15 günden kaaıtları 15 gün içinde onların eline gecmesimi yoksa kargoya vermiş olmamı mı kastediyorlar acaba geçti kardeşim süre alamıyoruz tarzı bi muamele yapacaklar gibi bir his var içimde

Valla hocam servise yollamayı hiç istemiyorum kapağını açacaklar bişeyler yapacaklar hep zarar görücek cihaz
15 günden kasıt ilgili birime haber vermekle dahi sürecin başlamasıdır. İlla ellerine 15 gün içerisinde geçmesine gerek yok.

Vallahi hocam servise yollamayı hiç istemiyorum kapağını açacaklar bir şeyler yapacaklar hep zarar görecek cihaz.

Hocam neden zarar görsün cihaz hatalı parçayı bulup değiştirecekler ki yapılmayacak bir şeyyse yenilıyorlar laptopu laptopu garantide tamir ettirmek zarar vermez laptopa ki eğer zarar görürse değişmek zorundalar.

Hocam neden zarar görsün cihaz hatalı parçayı bulup değiştirecekler ki yapılmayacak bir şeyyse yenilıyorlar laptopu laptopu garantide tamir ettirmek zarar vermez laptopa ki eğer zarar görürse değişmek zorundalar.
Hocam kapağını açıcaklar bişeyler yapıcaklar servise gönderdim bi geldi cihazın orasında burasında kılcak çizikler dolu diyen çok insan gördüm şikayet varda vs. kaldı ki arkadaşım da bu sorunla karşı karşıya kalmıştı aldığımızda böyleydi deyip işin içinden çıkıveriyorlar hemen

Geri
Yukarı