14 günlük Monster laptop nasıl iade edilir?

Ürünü aldığınız saate kadar vaktiniz var örneğin 16 da aldıysanız 16 san önce göndermeniz lazım.
İyiymiş o zaman yarın 5 e kadar zamanım var teşekkürler hocam
Ürünü aldığınız saate kadar vaktiniz var örneğin 16 da aldıysanız 16 san önce göndermeniz lazım.
Nasıl iade edebiliyoruz peki bunu hocam biliyormusun dilekçe falan mı yazmam gerekiyor monstera daha önce hiç ürün iade etme ihtiyacı duymadığıdan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

İyiymiş o zaman yarın 5'e kadar zamanım var teşekkürler hocam.

Nasıl iade edebiliyoruz peki bunu hocam biliyor musun dilekçe falan mı yazmam gerekiyor monstera daha önce hiç ürün iade etme ihtiyacı duymadığıdan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturman lazım ya da başka bir şey. Müşteri hizmetlerini arayıp iade etmek istiyorum dersen sana gerekli bilgiyi verirler.

Müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturman lazım ya da başka bir şey. Müşteri hizmetlerini arayıp iade etmek istiyorum dersen sana gerekli bilgiyi verirler.
Valla bilerek mi yapıyorlar anlamadım ama resmen oyalıyorlar aga yarım saatte bir yazıyorlar ondada alakasız alakasız salak saçma cevaplar veriyorlar en doğrusu aramak galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı