14 Mbps internetle oyun oynanır mı?

@Adambey Düz hesaba internet hızınızın 8'de biriyle indiriyorsunuz aşağı yukarı, ona göre hesaplayın. 8 Mbps için saniyede 1 Mb yani. Yani dediğiniz internetle ortalama 33 saat sürer.
Affınıza sığınıyorum, nasıl bir matematikle yaptım bilmiyorum bu işlemi, düzenleyemedim mesajı. Saniyede 3 Mb indirirsiniz 24 Mbit ile. Bu da demek oluyor ki saatte 10.8 GB. Yani 9 saatte iner, aşağı yukarı dediğiniz dosya o hızla.

@Adambey Düz hesaba internet hızınızın 8'de biriyle indiriyorsunuz aşağı yukarı, ona göre hesaplayın. 8 Mbps için saniyede 1 Mb yani. Yani dediğiniz internetle ortalama 33 saat sürer.
Affınıza sığınıyorum, nasıl bir matematikle yaptım bilmiyorum bu işlemi, düzenleyemedim mesajı. Saniyede 3 Mb indirirsiniz 24 Mbit ile. Bu da demek oluyor ki saatte 10.8 GB. Yani 9 saatte iner, aşağı yukarı dediğiniz dosya o hızla.
Teşekkürler

Download Calculator - Calculate Download Time

You can use the site at the top.

This is the best one to an accurate results.
Sorry, the previous website link in wrong. The new link for the website is
Download Calculator - Calculate Download Time
Congratulations, Now you have WhatsApp on your BlackBerry 10 Device and it is working fine. If you get any problems during the downloading and installation process, feel free to comment. We love to help to figure out why it is not working on your BlackBerry 10 Device.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı